Nike spor ayakkabısında kadın erkek fark eder mi?

Arasında ne gibi bir fark varmis ya da birkaç numara büyük almaya gerek var mı?

Yok hocam ne olur olmaz buçuk alın isterseniz onun dışında gerek yok gibi.

Görünüşünde garip gelen bir şey oldu mu sana? Ben Air Force modeli buldum 44 numara topuk kısmı normalden daha kalın gibi geldi.

Bana bir şey garip gelmedi ama aynı zamanda psikolojisi var yani onda kusur arıyormuşum tarzında. O yüzden düzgün değerlendirebileceğimi sanmıyorum ama sanki bilek kısmı bir tık böyle birkaç cm geniş gibi.

Kadın ayakkabısını 1 numara büyük mü aldın hocam yoksa normalde giydiğini mi?

Ne olur olmaz diye buçuk aldım iyikide buçuk almışım çok güzel oturdu hocam bir de sanırım ayağım 42 değil 42 buçukmuş sanırım kalıb farkına göre değişiyor en iyisi buçuk fazlasını alın sorun olmaz fazla.

Ne olur olmaz diye buçuk aldım iyikide buçuk almışım çok güzel oturdu hocam bir de sanırım ayağım 42 değil 42 buçukmuş sanırım kalıb farkına göre değişiyor en iyisi buçuk fazlasını alın sorun olmaz fazla.
Son açtığım konuya bir göz atabilir misiniz, orda detay verdim fikrinizi merak ediyorum.

Son açtığım konuya bir göz atabilir misiniz, orada detay verdim fikrinizi merak ediyorum.

Baktım hocam CM olarak boyutları bilmiyorum tabide kendi tecrübemden söylersem buçuk çok etkilemiyor sanırım yani büyük gelse bile 1 işaret parmağı kadar boşluk bile olmaz muhtemelen. Siz ne olur olmaz buçuk alın eğer normalde giydiğiniz ayağınıza ucu ucuna yani cuk oturuyorsa, buçuk büyüğünü farklı ayakkabıda almak hem yeni ayakkabı darlığını hem de endişeni azaltacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı