Nike top vs Adidas top

Merhaba. Bir futbol topu alacağım ama bu iki top arasında kararsız kaldım.
Normal oynamak için alıyorum. Sizce hangisi daha iyi?
2015'de bi tane nike topu almıştım hala kullanıyorum arada hiçbir şey olmadı topa ama lazer dikişli mi ne öyle bir şeydi bunlar normal dikişli sanırım eninde sonunda bunların da dikişleri yırtılır büyük ihtimal

600 lira niyeyse ucuz geldi :D benim gençliğimde 200-300TL'di Nike ve Adidas toplar uzaktan bakardık :D

Aynen ona katılıyorum.

Sizin önerdiğiniz bir top var mı?

Hocam kalite olarak demiyorum, örneğin dechatlondan aldığınız bir toptan çok bir farkı olduğunu sanmam. Ben futbolla çok haşırneşir olmadığımdan diyorum, yoksa belki alırdım Nike flan, ama öyle çok profesyonel düşünmüyorsanız buraya bakabilirsiniz.

Aynen ona katılıyorum.

Hocam kalite olarak demiyorum, örneğin dechatlondan aldığınız bir toptan çok bir farkı olduğunu sanmam. Ben futbolla çok haşırneşir olmadığımdan diyorum, yoksa belki alırdım Nike flan, ama öyle çok profesyonel düşünmüyorsanız buraya bakabilirsiniz.
Rampage klavye vs top tier gibi olmuş karşılaştırma.

Aynen ona katılıyorum.

Decathlon topları 2 3 kere aldığım için nasıl bir şey olduklarını biliyorum. Bir değişiklik olması için başka bir marka alıyorum. Nike olanın yapısı yumuşak göründüğü için bir yararı veya zararı var mı onu merak ettim.

Geri
Yukarı