Nike uygulamasından alışveriş yapılır mı?

Yusufii07

Picopat
Daha fazla  
Konuyu biraz araştırdım 150 Euro'yu geçerse gümrüğe takılıyormuş, benim alacağım ayakkabı şu anda indirimde ve indirimli fiyatı 3300 (130 Euro civarı) ancak indirimsiz fiyatı 4100 (165 Euro civarı) lira filan. Gümrüğe takılır mı? Gümrüğe takılırsa ne gibi sorunlar yaşarım? Şimdiden teşekkürler.

Fatura edilen fiyat ne ise o fiyattan giriş yapar ülkeye diye tahmin ediyorum.
3-4 kez nike kendi sitesinden ayakkabı aldım 1-2 hafta içinde geliyor bu arada bilginiz olsun.

Bilgilendirme için teşekkürler
Dostum ayakkabıyı aldın mı? Mailine vs. faturasını yolluyorlar mı?

Dolaptan nike almayı düşünüyorum bir modeli beğendim adam nike resmi sitesinden aldığını söylüyor ama fatura göndermiyorlar diyor bana sipariş geçmişini vs. gösteriyor.

1713082990129.png

Dolaptan nike almayı düşünüyorum bir modeli beğendim adam nike resmi sitesinden aldığını söylüyor ama fatura göndermiyorlar diyor bana sipariş geçmişini vs. gösteriyor.

Eki Görüntüle 2168037
Aldım hemen kontrol edip dönüş yapacağım.

Aldım hemen kontrol edip dönüş yapacağım.

Şu ana kadar bana gönderdikleri fotoğraflar bu başlıktan bakabilirsin istiyosan.

Fatura benzeri birşey yok ancak nike resmi uygulamadımdan geçmiş siparişlerinden teminatı yapıyorsa bence güvenilebilir ancak sen bilirsin.

Eki Görüntüle 2168037
Mailide kontrol ettim şimdi yok ancak o tarihten sadece şu mailler var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-14-12-02-13-976_com.google.android.gm.png
    Screenshot_2024-04-14-12-02-13-976_com.google.android.gm.png
    65,1 KB · Görüntüleme: 12
Fatura benzeri birşey yok ancak nike resmi uygulamadımdan geçmiş siparişlerinden teminatı yapıyorsa bence güvenilebilir ancak sen bilirsin.

Başka yerde de bulamıyorum aynı model ve rengi, dolandırılmasam iyi..

şimdi dikkatimi çekti de neden nike logosu yazıyor?

maili açıp içeriğini gösterebilir misin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı