Nike yurt dışı siparişleri ortalama kaç günde getirir?

suleymancakir01

Centipat
Daha fazla  
Geçtiğimiz pazar günü(06.08.2023) tarihinde Nike.com üzerinden ayakkabı siparişi verdim. Ayakkabıya 22.08.2023 tarihinde ihtiyacım var. Tahmini teslim tarihi sistemde 23.08.2023 görünüyor. Daha önce Nike'nin kendi sitesinden alışveriş yapmış tecrübeli arkadaşlara soruyorum, tahmini ne zaman ürün elime ulaşır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtiğimiz pazar günü(06.08.2023) tarihinde Nike.com üzerinden ayakkabı siparişi verdim. Ayakkabıya 22.08.2023 tarihinde ihtiyacım var. Tahmini teslim tarihi sistemde 23.08.2023 görünüyor. Daha önce Nike'nin kendi sitesinden alışveriş yapmış tecrübeli arkadaşlara soruyorum, tahmini ne zaman ürün elime ulaşır?

Amerika'dan geliyorsa 2-4 hafta arasında gelir, Avrupa'dan geliyorsa 10 güne falan gelir.

Nereden geldiğini nasıl anlayabilirim? Air Force 1 model ayakkabı aldım Amerika'dan gelmiyordur sanırsam.

Ne almıştınız hocam?

Hocam siz ne almıştınız?
SB 58 Force modelini almıştım, açıkçası gayet iyi sürede geldi. Benimki Hollanda dan geldi.

Bu ayın 1'rinde siparişi oluşturdum ayın 4' ünde Türkiye'ye geldi, gümrük işlemleri başladı. Bugün gümrük işlemleri bitti ve kargoya verildi ayın 10'unda teslim alacağım.Gümrük işlemleri uzun sürebildiğinden teslimat süreside uzun olabiliyor.(Ürünler İstanbul'dan kargoya veriliyor.)
Air Force 1 High By You.
By you ürünler için teslimat süresi uzayabiliyor.

Nereden geldiğini nasıl anlayabilirim? Air Force 1 model ayakkabı aldım Amerika'dan gelmiyordur sanırsam.
Ürünler Hollanda'dan gönderiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı