Nike'dan alınan ayakkabı sipariş yerinde görünmüyor

teraspy

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler, Nike'dan ayakkabı sipariş ettim ama siparişlerim bölümünde sipariş yok, mailime de göndermediler parayı da çektiler. Kartdan ayakkabı göndermeme gibi bir durum söz konusu mudur acaba?

Bir hata olduysa dahi müşteri hizmetleriyle halledebilirsin. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Ayakkabımı 3 kez değişime göndermiştim sıfırıyla yenilediler her seferinde.

Öncelikle iyi günler, Nike'dan ayakkabı sipariş ettim ama siparişlerim bölümünde sipariş yok, mailime de göndermediler parayı da çektiler. Kartdan ayakkabı göndermeme gibi bir durum söz konusu mudur acaba?
Hocam mail bana sipariş verdikten 30 dakika sonra falan gelmişti. Biraz beklerseniz gelir muhtemelen.

Bir hata olduysa dahi müşteri hizmetleriyle halledebilirsin. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Ayakkabımı 3 kez değişime göndermiştim sıfırıyla yenilediler her seferinde.
Hacım konudan bağımsız hangi şikayetle ne kadar süre aralıkla göndermiştiniz acaba?

Hacım konudan bağımsız hangi şikayetle ne kadar süre aralıkla göndermiştiniz acaba?

Blazer almıştım, kalıbı kullandığım tüm ayakkabılara göre çok daha dardı. 2 kez beden değişikliği yaptım. İkisinde de ayakkabı kullanılmış ve kirliydi. Ayakkabı elinize ulaştıktan sonra 1 ay içerisinde şartsız iade imkanınız var. 1 ay deneyin beğenmezseniz iade edin gibi bir politikaları var.

Geri
Yukarı