Nike'tan alınan ayakkabı kaç günde gelir?

Makaleler
11
Daha fazla  
Nike'tan ayakkabı satın aldım. Daha önceki siparişlerimde gecikme olmuştu. Tahmini teslimden biraz sonra gelmişti. Şimdi de öyle bir sorun yaşar mıyım? Siparişi cuma akşamı verdim, sizce ne zaman elimde olur? Tahmini teslimde 30 Mayıs-10 Haziran mı ne yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

• 3-11 iş günü içinde teslim edilir.
bilgisi yer almakta.

Bence, 7 ila 8 gün falan sürer hocam.

3-11 iş günü içinde teslim edilir.

Bilgisi yer alıyor. 7 ila 8 gün falan sürer hocam.

Biliyorum, bir önceki siparişimde sorun yaşamıştım. Teslim tarihinin 2 hafta sonrasında teslim edilmişti. Umarım öyle bir şey yaşamam tekrardan.

Biliyorum, bir önceki siparişimde de sorun yaşamıştım, son teslim tarihinden 2 hafta sonra teslim edilmişti. Umarım bir daha böyle bir şey yaşamam.
Elbette sapmalar olabilir, bunlar tahmini tarihler. Yoğunluk vb. durumlarda tarihlerde sapma olması doğaldır.

Eğer kendiniz tasarlamadıysanız genelde 5 iş günü içerisinde geliyor, ben Pazar akşamı sipariş edip cuma öğlen teslim almıştım.

Kargoya verilme süresine bağlı en geç 1 haftaya verir. Yoğunluğa bağlı değişebiliyor.
Eğer kendiniz tasarlamadıysanız genelde 5 iş günü içerisinde geliyor, ben Pazar akşamı sipariş edip cuma öğlen teslim almıştım.
Elbette sapmalar olabilir, bunlar tahmini tarihler. Yoğunluk vb. durumlarda tarihlerde sapma olması doğaldır.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Bakalım kaç günde gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı