Nikotinsiz likit almak istiyorum

No Pain

Decapat
Daha fazla  
Merhaba hayatımda hiç sigara ve elektronik sigara içmedim. Maalesef çevremden dolayı merak salmadım değil. Sigara çok zararlı ve bağımlılık yaptığından elektronik sigaranın nikotinsiz halini almak istiyorum. Amacım sadece ağzımın tatlanması ve havalı olması. Bir tane siteden nikotinsiz likit sattıklarını gördüm ama zararlı mı değil mi bilmiyorum. Sizin de tavsiyeniz sayesinde nikotinsiz likit önerir misiniz?

Site: Nikotinsiz Likitler – Vega Buhar

Merhaba hayatımda hiç sigara ve elektronik sigara içmedim. Maalesef çevremden dolayı merak salmadım değil. Sigara çok zararlı ve bağımlılık yaptığından elektronik sigaranın nikotinsiz halini almak istiyorum. Amacım sadece ağzımın tatlanması ve havalı olması. Bir tane siteden nikotinsiz likit sattıklarını gördüm ama zararlı mı değil mi bilmiyorum. Sizin de tavsiyeniz sayesinde nikotinsiz likit önerir misiniz?

Site: Nikotinsiz Likitler – Vega Buhar
Her halükarda vücuduna zarar verirsin. Akciğerlere doğrudan temas eden (çeşit farketmeksizin) sıcak duman ya da buhar, tahriş ve öksürük yapar. O yüzden tavsiyem havalı olup olmamasına bakmaman, paranı tasarruf edip daha iyi şeylere harcamandır. Ama yine de karar senin tabiki.

Her halükarda vücuduna zarar verirsin. Akciğerlere doğrudan temas eden (çeşit fark etmeksizin) sıcak duman ya da buhar, tahriş ve öksürük yapar. O yüzden tavsiyem havalı olup olmamasına bakmaman, paranı tasarruf edip daha iyi şeylere harcamandır. Ama yine de karar senin tabii ki.

Anlıyorum ama sadece merak ettiğim için tatmak istiyorum. Eğer bildiğin bir şey varsa tavsiye eder misin?

Anlıyorum ama sadece merak ettiğim için tatmak istiyorum. Eğer bildiğin bir şey varsa tavsiye eder misin?
Elektronik sigara kullanan birkaç arkadaşım var ama hepsi nikotinli likitle kullanıyor diye biliyorum. Onlara bi' sorayım, eğer nikotinsiz kullanan varsa önerdiği ürünü yazarım sana.

Vega maalesef kötü bir marka fazla aroma alamazsın ucuz zaten. Nikotinsiz likit fazla satilmadigi icin bence evde yapman daha iyi olur hem yüksek aroma alirsin hemde ucuza gelir. Zor birşey değil evyap likit nasil yapilir diye bakabilirsin. Nbase ve aroma karistirip 2 hafta falan bekletiyorsun içime hazir oluyor

Geri
Yukarı