Nikotinsiz Elektronik Sigara Önerisi

Elektronik sigaranın nikotinli veya nikotinsiz ayrımı yok. Alınan likite göre nikotin değeri belirlenir. İstendiği zaman nikotinsiz de kullanılabilir ama bulması biraz zordur. Sırf bulut gibi gezeyim diye de almanızı önermem. Bunun bağımlılığı ve kendince zararları da var. Sigara içen birine buna geç denilebilir belki ama hiç içmiyorsanız bulaşmayın.

Sorunuza da bir cevap olsun. Düzgün bir mod ve atomizer için en azından 300-400 TL ayırmanız gerekir. Aylık likit ve coil masrafı da içişe göre değişir, o da ekstrasıdır.

Ve tekrar söylüyorum. Kullanmanızı hiç tavsiye etmem. İlk sağlık sorunu olarak dişlerinize etkisini hissedersiniz. Nereden geldiği ve nasıl yapıldığı belli olmayan likitler yüzünden başka sorunlara da davetiye çıkarırsınız.

Nikotinsiz yoktur çünkü bu cihaz sigara yani nitokin bağımlıları için kolay ve nispeten daha az zararlı bir alternatif olması için icat edilmiş.
Ben de geçmek isterdim çünkü 1-2 haftada bir içtiğim nargile bağımlılığım var.
Elektronik sigara da zararlı olsa da diğer tütün ürünlerine kıyasla daha az zararlıdır o yüzden geçmek isterim ama hiçbir bilgim yok bu piyasa hakkında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı