Nimo TV OBS sorunsuz yayın açmak için kaç piksel çözünürlük ve bitrate gerekir?

378352

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, internetim Türksat Kablonet. Bu değerleri alıyorum;

IMG_20220430_021135.jpg

OBS ayarında kaç piksel ve bitrate olarak ayarlamalıyım? En sorunsuz donmadan yayın yapmak için. Yayın yapacağım platform; nimo TV.

700 bitrate 480p.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, bir bakar mısınız? Nimo'dan vazgeçtim. YouTube'dan açtım. Canlı yayınımın kalitesi çok düşük olmasına rağmen çok kasıyor. Yayınımın sonlarına doğru daha çok kasmış. Halbusaki 480p ve 700 bitrate verdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam, bir bakar mısınız? Nimo'dan vazgeçtim. YouTube'dan açtım. Canlı yayınımın kalitesi çok düşük olmasına rağmen çok kasıyor. Yayınımın sonlarına doğru daha çok kasmış. Halbusaki 480p ve 700 bitrate verdim.

1400 deneyin.

Hocam, sizi de yoruyorum kusura bakmayın. 2. canlı yayınımın linkini bırakıyorum.

Bir de bu yayının sağlık durumunu gösteren resimleri ekliyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Bitrate 1400 vereyim dedim. Yayın açılmıyor. 1200 verdim. Böyle hatalar çıkıyor. Ve yayın daha kötü donuyor. Ne gibi bir ayar yapmalıyım ki bu hatalardan kurtulayım?

Geri
Yukarı