Ninjutso Sora alınır mı?

Lamzu Atlantis'ten geçtim. 55 gramdı. Aradaki 10 gram fark bariz hissediliyor. Satıcı güvenilir, fare iyi. Türkiye'de yalnızca Wraith e-Sports satıyor. Dilerseniz Ninjutso'nun kendi sitesinden de alabiliyorsunuz. Türkiye'ye gönderim yapıyorlar. Fakat gelmesi 2-3 haftayı buluyor.

Merhaba kendi sitesinde subtotal 119 diyor shipping kısmı Free gözüküyor ekstra vergi vs gibi durumlarla uğraşır mıyım yoksa sadece 119 dolar mı ödeyeceğim bir bilginiz var mı? Hort için üzgünüm.

Merhaba kendi sitesinde subtotal 119 diyor shipping kısmı Free gözüküyor ekstra vergi vs gibi durumlarla uğraşır mıyım yoksa sadece 119 dolar mı ödeyeceğim bir bilginiz var mı? Hort için üzgünüm.

Eksta ödemiyorsun.

Bu arada Sora 4K yerine Sora V2 öneririm. Daha iyi, 20 Dolar ucuz.
4k dongeli yok onun içinde,ve palm tutuş için üretilmiş herhalde çünkü çok uzun geldi bana.Claw tuttuğum için direkt sora4k alıp geçesim var.

@Xantern Dostum selam rahatsız edeceğim kusura bakma.Hangi banka üzerinden alışveriş yaptın acaba yapıkrediden deniyorum almayı ama hata veriyor.Dolara çevirip mi almam gerekli?

Son düzenleme:
4k dongeli yok onun içinde,ve palm tutuş için üretilmiş herhalde çünkü çok uzun geldi bana.Claw tuttuğum için direkt sora4k alıp geçesim var.

@Xantern Dostum selam rahatsız edeceğim kusura bakma.Hangi banka üzerinden alışveriş yaptın acaba yapıkrediden deniyorum almayı ama hata veriyor.Dolara çevirip mi almam gerekli?

İş Bankası ile aldım ben. Kartın yurt dışı veya Dolar alışverişlere kapalı olabilir.

Dolara çevirmene gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı