Çözüldü Ninjutso Sora takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gjea

Centipat
Daha fazla  
Ninjutso Sora satın aldım ama kullanıyorken sürekli takılıyor. Bu sorun neden kaynaklıdır? Wraith e-Sports'dan almıştım ama iadede sorun yaşatırlar sanırım.

Çözüm
Farklı bir USB girişine takmayı denediniz mi? Bir de alıcısını dongle üzerine takarak fareye yakın bir yere konumlandırmayı deneyin.
Farklı bir USB girişine takmayı denediniz mi? Bir de alıcısını dongle üzerine takarak fareye yakın bir yere konumlandırmayı deneyin.

Çözüm
Farklı usb girişine taktım aynı, başka mouse denedim sorun yok ama bunda devam ediyor. Alıcısıyla kullanmak daha yararlı olur mu dersiniz kasa zaten masanın üstünde çok yakında? Birde alıcısını kullanıp deneyeyim

Ben bu tarz sorunu G PRO X Superlight'ta yaşadım. Benimkinde sorunun kaynağı Wi-Fi'nin PC'ye çok yakın konumlandırılmış olmasıydı. Modemi farklı bir odaya taşıdığımda sorun çözüldü ve sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyorum. Aynı durumdan mustarip olabilirsiniz? @BerkayZ87'nin söylediği gibi parazit sorunu olabilir.

Evde çok fazla Wireless cihaz varsa parazitlenmeden ötürü takılma yapıyor olabilir.

Çok fazla yok 3 telefon sadece. Mouse bundan etkilenirmi ki? Bu durumda nasıl çözüm bulmalıyım kablolu kullanmak dışında.

Ben bu tarz sorunu G PRO X Superlight'ta yaşadım. Benimkinde sorunun kaynağı Wi-Fi'nin PC'ye çok yakın konumlandırılmış olmasıydı. Modemi farklı bir odaya taşıdığımda sorun çözüldü ve sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyorum. Aynı durumdan mustarip olabilirsiniz? @BerkayZ87'nin söylediği gibi parazit sorunu olabilir.

Kutu içeriğinde çıkan bir aparatıyla bağlantı yapınca sorun çözüldü görünüyor.

Çok fazla yok 3 telefon sadece. Mouse bundan etkilenirmi ki? Bu durumda nasıl çözüm bulmalıyım kablolu kullanmak dışında.

Kutu içeriğinde çıkan bir aparatıyla bağlantı yapınca sorun çözüldü görünüyor.
Hocam konudan alakasız siz Sora'ya hangi mouseden geçtiniz ve elinize oturdu mu? Kullanırken rahat hissettiniz mi?

Geri
Yukarı