Nintendo 2DS XL vs Switch Lite

Makaleler
1
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, sorum yukarıda. Lite almayı düşünüyorum. İkisinin farkları neler? Drift sorunu var mı? Söylerseniz sevinirim.

2DS XL daha eski bir konsol oyunları çok kısıtlı mesela Minecraft bile kasıyor öyle düşünün. Switch Lite hem daha yeni bir konsol ve 2DS gibi sunucuları kapatılmadı, oyun kütüphanesi daha geniş.

İkisini de deneme şansım oldu. Kardeşim 2DS XL'ı satıp Switch Lite aldı. Gerçekten de fark var.

Hocam eğer bütçe var ise normal Switch almak daha mantıklı bir karar, Switch Lite drift olursa sürekli yaptırmanız gerekecek normal Switch alıp ona DS4 gibi kol bağlayabilirsiniz.

2DS XL daha eski bir konsol oyunları çok kısıtlı mesela Minecraft bile kasıyor öyle düşünün. Switch Lite hem daha yeni bir konsol ve 2DS gibi sunucuları kapatılmadı, oyun kütüphanesi daha geniş.
Ben 2DS XL derken yenilerini kastediyordum.
Hocam eğer bütçe var ise normal Switch almak daha mantıklı bir karar, Switch Lite drift olursa sürekli yaptırmanız gerekecek normal Switch alıp ona DS4 gibi kol bağlayabilirsiniz.
Drift önemli bir sorun değil en azından benim için o drift'in ne kötülerini gördüm ben :)

Geri
Yukarı