Nintendo Switch 2. el alınır mı?

Merhaba ben bir bilgisayar oyuncusuyum.
Evimde Xbox One S var fakat 2 senedir hiç oynamadım. Konsollarla aram pek yok fakat Nintendo ilgimi çok çekti. İki tane konsol buldum almayı düşünüyorum.
  • Birincisi Nintendo Switch v2: Joy Con'da ezilme var cihaz Amerika'dan gelmiş 5 aylık içerisinde FIFA 21, NBA 21 vebir tane fazladan joy con kol aparatı var fiyatı 2400 TL diyor.
  • İkinci cihaz Nintendo Switch litle: Turkcell'den 2-3 ay önce almış 2000 TL diyor satıcısı içindeki oyunlar:
  1. The Legend of Zelda: Breath of the wild.
  2. The Witcher 3: Wild Hunt.
  3. Trine 1 ve trine 2
  4. Cuphead
  5. BioShock Remastered.
  6. Doom Eternal.
Benim düşüncem Litle'ın oyunları çok ama işte cihaz litle cihazı kafamı karıştırıyor almışken normal Nintendo Switch mi alsam? Black Friday indirimlerini beklesem mi diye düşünüyorum ama yine de çok pahalı olacak gibi sıfır cihaz almak (oyunların hepsi dijital bu arada). Sizin öneriniz nedir? Switch'ın avantajı kolları pahalı olmasa çıkarılıp arkadaşlara beraber oynanır.

Hocam V2 alın. Konsola sahibim soru sorabilirsiniz.

Birde hayatımda hiç kullanmadığım için konsolu iyi mi kötü mü anlayamıyorum. Yoksa Podium AVM'ye şimdi gidip alabilirim.
Hesabın mailini falan da alabileceksen tabii ki 2000 TL'lik olan seçenek. Geri kalan paraya da başka oyunlar alırsın.
2000 liralık e-postayı vereceğim dedi.
Hocam V2 alın. Konsola sahibim soru sorabilirsiniz.
Sence daha fazla para verip lite yerine V2 alınır mı?

Bir de hayatımda hiç kullanmadığım için konsolu iyi mi kötü mü anlayamıyorum. Yoksa podium AVM'ye şimdi gidip alabilirim.

2000 liralık e-postayı vereceğim dedi.

Sence daha fazla para verip Lite yerine V2 alınır mı?

Hocam Lite'ın parlaklığı değişmiyor ekranı küçük ve joy conlar bozulunca değiştirilmiyor. Ve diğer özellikleri bakımından Nintendo Switch ile Switch Lite arasında dağlar kadar fark var.

Arkadaşlar şimdi 3 seçeneğim oldu ve bugün konsolu alacağım Ankara'dan.
1-
V2 hasarı şurada:
1637325047118.png

2- Oyunlu az kullanılmış 2000 tl lite
3- Oyunsuz garantisiz 1400 tl lite

Arkadaşlar şimdi 3 seçeneğim oldu ve bugün konsolu alacağım Ankara'dan.
1-
V2 hasarı şurada:
Eki Görüntüle 1219759
2- Oyunlu az kullanılmış 2000 tl lite
3- Oyunsuz garantisiz 1400 tl lite
İleride boşuna masraf yapman gerekebilir o yüzden ilk seçeneği alma derim. Lite cihazı çok iyi bir cihaz. Eğer TV'ye falan bağlamayacaksan ve illa ki o Joy conları çıkaracağım demiyorsan Lite modeli al.

İleride boşuna masraf yapman gerekebilir o yüzden ilk seçeneği alma derim. Lite cihazı çok iyi bir cihaz. Eğer TV'ye falan bağlamayacaksan ve illaki o joy conları çıkaracağım demiyorsan Lite modeli al.

TV'ye bağlamam da tek düşündüğüm şey arkadaşlarımla beraber acaba tek Nintendo üzerinden oyun oynar mıyım?

Geri
Yukarı