Nintendo Switch 2, Switch 1 oyunlarını açacak mı?

enesbull

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch'in oyunlarını açacak mı? Bununla ilgili bir bilgi var mı? Nintendo Switch 2 Max 1 yıla çıkacak diye düşünüyorum, Switch 2 bekleyip onu almak mı yoksa Nintendo Switch OLED almak mı daha mantıklı olur diye düşünmekteyim, değerli yanıtlarınız için teşekkürler, iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa, online oyun oynama düşünceniz yoksa OLED alıp çip taktırıp keyifli şekilde Switch2 gelene kadar oynarsınız. Switch2 için kart haznesinin güncel durumu hakkında bu zamana kadar pek bir bilgi ile karşılaşmadım. Dijital oyunları zaten oynarsınız diye düşünüyorum.

Bana kalırsa, online oyun oynama düşünceniz yoksa OLED alıp çip taktırıp keyifli şekilde Switch2 gelene kadar oynarsınız. Switch2 için kart haznesinin güncel durumu hakkında bu zamana kadar pek bir bilgi ile karşılaşmadım. Dijital oyunları zaten oynarsınız diye düşünüyorum.
Hocam Online oynamak istiyorum çip taktırma ve vb vs gibi işlere girmek istemiyorum, Çip taktırmak yerine zaten Steam Deck'e yuzu kurdum oradanda oynuyorum Switch oyunlarını, Ben Switch oyunlarını arkadaşlarımla oynayacağım JoyCon'lar ile + Online gireceğim bundan dolayı almak istiyorum, ama Switch 2 beklicem sanırım kime sorduysam Switch 2 Switch 1 oyunlarınıda açacak boşuna Switch 1 alma Switch 1'in işlemcisinin ömrü doldu diyor herkes..

Yeni konular

Geri
Yukarı