Nintendo Switch alınır mı?

Hocam 64 GB olanları 7000 civarındaydı zam gelmediyse tabii. (vergisiyle 10.000 olur gerçi)

Hocam 64 GB çok az PC oyunları oynayacağım bu 64 GB'lik PC kullanmak gibi bir şey 2 oyun yükliyemem.

Oyunları çok GB istemiyor.

Her oyuna yaklaşık 1K verceni düşünerek hesapla. Eski oyunlarında bile adam gibi indirim olmuyor.

Biliyorum 1 oyuna 1000 TL vermek çok saçma sırf bu yüzden alasım gelmiyor zaten oyunları aşırı pahalı. Bir abonelik sistemi var mı?

Hocam Pokemon ve mario hayranıysan alınabilir fakat aynı fiyata Steam Deck de alabilirsin fakat Steam Deck bilgisayar gibi zaten özel oyunlarıyla Nintendo Switch alınır.

Steam Deck'le aynı fiyatta değil diye biliyorum Steam Deck çok daha pahalı ve Pokemon'ya da mario hayranı değilim ama nintendi Switch oyunları tam benlik.

Hocam 64 GB çok az PC oyunları oynayacağım bu 64 GB'lik PC kullanmak gibi bir şey 2 oyun yükliyemem.

Biliyorum 1 oyuna 1000 TL vermek çok saçma sırf bu yüzden alasım gelmiyor zaten oyunları aşırı pahalı.

Zelda 12-13 GB hangi oyun 30GB ediyor Switch'de merak ettim doğrusu. Gidip Witcher vb oyunları Switch'de oynamak için o fiyatlar verilmez.

Bir abonelik sistemi var mı?

Biliyorum 1 oyuna 1000 TL vermek çok saçma sırf bu yüzden alasım gelmiyor zaten oyunları aşırı pahalı. Bir abonelik sistemi var mı?

Steam Deck'le aynı fiyatta değil diye biliyorum Steam Deck çok daha pahalı ve Pokemon'ya da mario hayranı değilim ama nintendi Switch oyunları tam benlik.

Nintendo Türkiye'de PlayStation gibi kendi oyunlarını oynayacaksan mantıklı bence abonelik sistemide bildiğim kadarıyla yok.

Çok klasik olacak ama oyunları biraz pahalı geçen ay aldım bende 2. el oyunlu buldum eğer 2. el almayı planlıyorsan oyunlu olanları bul bir de indie oyunlar bazen güzel indirimlere giriyor Stardew Valley ve hollow Knight Arjantin eshopunda 40 TL bu oyunları almanı öneririm.

Geri
Yukarı