Nintendo Switch CFW olan ürünü alınır mı?

Lyrax52

Kilopat
Okulum ile evim arasında yaklaşık 1 saat var, ve salonda rahat oynayabilmek için Nintendo Switch almaya karar verdim. Sıfır fiyatları çok pahalı, bende ikinci el ürünlere bakmaya karar verdim ve ürünler genelde CFW yazıyor. O ürünlerin içinde bayağı oyun var, bu CFW olayını tam anlamadım, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Okulum ile evim arasında yaklaşık 1 saat var, ve salonda rahat oynayabilmek için Nintendo Switch almaya karar verdim. Sıfır fiyatları çok pahalı, bende ikinci el ürünlere bakmaya karar verdim ve ürünler genelde CFW yazıyor. O ürünlerin içinde bayağı oyun var, bu CFW olayını tam anlamadım, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Kırılmış cihaz da denebilir. Yani korsan oyun yüklenmiş.

Kırılmış demek. Korsan oyun yüklenebiliyor. Orijinal oyun oynayabilirsiniz hala. Bence alınabilir. Ama önermiyorum. Gereksiz pahalı. Direk konsol almayın zaten. Switch güzel bir konsept ancak konsol ve oyunlar çok pahalı. Telefon oyunlarının kalitesi gün geçtikçe artıyor zaten.

Kırılmış demek. Korsan oyun yüklenebiliyor. Orijinal oyun oynayabilirsiniz hala. Bence alınabilir. Ama önermiyorum. Gereksiz pahalı. Direk konsol almayın zaten. Switch güzel bir konsept ancak konsol ve oyunlar çok pahalı. Telefon oyunlarının kalitesi gün geçtikçe artıyor zaten.

Aslında belli başlı oyunlardan dolayı seçtim. Cidden güzel oyunlar var. Üstelik ben sürekli bir yerlere gidiyorum. Gitmesem bile evin içinde dolaşan biriyim. Özellikle televizyon karşısında oyun oynamayı çok seviyorum. O yüzden alabilirim.
Oyunların tanesi 400 lira. 6 oyun = asgari ücret. Bence kırık almak zorundasınız. Aksi takdirde bu lüksü ülkemizdeki çoğu insan kaldıramaz. Ama kırık olunca pek zevki kalmaz diye düşünüyorum. Online takıntım var benim sizde durum ne bilmiyorum ama.

Bende Online takıntısı hiç yok, zaten Online oyun yok bile diyebilirim. Zaten Skyrim, AC, FIFA benzeri oyunlar oynayacağım.

Geri
Yukarı