Nintendo Switch desteği ne zaman kesilir?

Pureblood_sama

Centipat
Herkese iyi günler, Nintendo Switch 2 çıkış tarihi olarak eylül 2024 gösteriliyor. Bir tanıdığım vasıtası ile Arabistan'dan Nintendo Switch OLED alacağım, fiyatı gayet uygun ve istediğim zaman alamıyorum. Bir fırsat denk geldi, şu an alsak oyun desteği ne kadar devam eder bilgisi olan yazabilir mi?

Herkese iyi günler, Nintendo Switch 2 çıkış tarihi olarak eylül 2024 gösteriliyor. Bir tanıdığım vasıtası ile Arabistan'dan Nintendo Switch OLED alacağım, fiyatı gayet uygun ve istediğim zaman alamıyorum. Bir fırsat denk geldi, şu an alsak oyun desteği ne kadar devam eder bilgisi olan yazabilir mi?

1-2 yıl daha sürer muhtemelen ama performans çok kotu olur imkan varsa Steam Deck getirtip rahatiniza bakin hem şimdiki Switch oyunlarıni oynarsıniz hem de Switch2'nin. Bende modlu OLED dusunuyordum ama decke kaydım.

Hocam destek en az 7-8 yıl daha sürer. Nintendo konsollarına değer veriyor. Ama oyun çıkma konusunda sadece exclerde birşey diyebilirim genelde en yeni neslin ilk oyunları bir önceki nesile çıkıyor.

Hocam destek en az 7-8 yıl daha sürer. Nintendo konsollarına değer veriyor. Ama oyun çıkma konusunda sadece exclerde bir şey diyebilirim genelde en yeni neslin ilk oyunları bir önceki nesile çıkıyor.

Hocam sizce 512 GB sıfır cipli OLED mi yoksa 256 GB Steam Deck mi 18kya oda sıfır.

Yeni konular

Geri
Yukarı