Nintendo Switch dünyasına neden GeForce NOW gelmiyor?

olecut

Centipat
Merhaba, bildiğiniz üzere Nintendo cihazlar NVIDIA CPU, GPU kullanmakta. Fakat buna rağmen NVIDIA ve Nintendo hala bir iş birliği yapıp Switch cihazlara GeForce Now hizmetini dahil etmiş değiller. Bunun nedeni nedir acaba, anlamıyorum aklım almıyor, Nintendo Switch dünyasına neden GeForce NOW gelmiyor?
(Nintendo Switch Lite cihazım üzgün.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bildiğiniz üzere Nintendo cihazlar NVIDIA CPU, GPU kullanmakta. Fakat buna rağmen NVIDIA ve Nintendo hala bir iş birliği yapıp Switch cihazlara GeForce Now hizmetini dahil etmiş değiller. Bunun nedeni nedir acaba, anlamıyorum aklım almıyor, Nintendo Switch dünyasına neden GeForce NOW gelmiyor?
Öncelikle sorunuzun cevabı hakkımda bilgim yok. Konuyla alakasız bir şey danışmak istiyorum, umarım kızmazsınız. Switch Lite cihazından memnun musunuz? Ben yakın zamanda psp aldım gayet eğlenceli ama onu retro oyunlar vs. için aldım daha çok. Şuan daha fazlasını istiyorum. Switch v2'de benim istediklerimden fazla kullanmayacağım özellik var. Örneğin onu televizyona bağlayana kadar PC'de oyun oynarım. İş gereği hareket halinde olduğum için Lite bana göz kırpıyor. Sizin objektif deneyiminizi merak ediyorum. Performansı nasıldır, oyunları evet epey pahalı ücretsiz tarafında tatmin edici şeyler var mıdır?
Şuanki kur ile 3bin TL'ye satılan bir cihaz parasını hak eder mi? gibi.

Nintendo oyun satışından para kazanıyor. Geforce Now gelirse oyun satışından kazandığı para gider. Neden böyle bir şey yapsın?
Kısaca firmalar anlaşamadığı için gelmiyordur.

Öncelikle sorunuzun cevabı hakkımda bilgim yok. Konuyla alakasız bir şey danışmak istiyorum, umarım kızmazsınız. Switch Lite cihazından memnun musunuz? Ben yakın zamanda psp aldım gayet eğlenceli ama onu retro oyunlar vs. için aldım daha çok. Şuan daha fazlasını istiyorum. Switch v2'de benim istediklerimden fazla kullanmayacağım özellik var. Örneğin onu televizyona bağlayana kadar PC'de oyun oynarım. İş gereği hareket halinde olduğum için Lite bana göz kırpıyor. Sizin objektif deneyiminizi merak ediyorum. Performansı nasıldır, oyunları evet epey pahalı ücretsiz tarafında tatmin edici şeyler var mıdır?
Şuanki kur ile 3bin TL'ye satılan bir cihaz parasını hak eder mi? gibi.
Cihaz kesinlikle fiyatını kuruşu kuruşuna hak ediyor, ben sürekli hareket halinde olduğumdan dolayı eve pek uğrayamadığımdan dolayı bu cihazdan çok keyif alıyorum öncelikle cihaz çok ergonomik ve çok hafif uzun saatler kullansanız bile bilekleriniz ağrımıyor, 280 Gram gibi bir ağırlığı var, "iPhone SE 2020" cihazım ise 148 Gram ağırlığında ve "Microsoft Xbox Wireless Controller 2020 9.Nesil" Cihazım ise 300 Gram ağırlığında yani bu iki cihazla oynamaktan kat kat daha konforlu oluyor Switch Lite ile oynamak, Benim gibi sık yolculuk yapıyorsanız ve sık sık işteyseniz Switch Lite kesinlikle öneririm, Geforce Now gelirse dahada güzel olacaktır, fakat genelde evdeyseniz PS4 Pro ve Series S yeterli oluyor (yani yaz sezonunda evden çalıştığım için bana bu kombin yeterli oluyor) Bana göre Bilgisayar Kasası Laptop gibi şeylerin devri bitti, Macbook işlerim için yeterli oluyor PC'de Windows üzerinde oyun oynamak bana göre değil, konsol benim için daha rahat özellikle Switch Lite çok daha konforlu..
(Ek olarak Switch Litenin Şarjı 6-7 saat gidiyor ve Performansı Normal Switch ile aynı Tek eksiği televizyona bağlanmıyor ve yan modülleri çıkmıyor, hafif olmasınıda yan modüllerinin çıkmamasına bağlıyorum, Normal Switchden daha hafif ve daha konforlu, başka sorularınız varsada yanıtlarım, Son olarak haberiniz olsun bir Switch alacaksanız Switchden daha fazla oyunlarına para harcıyorsunuz..)

Son düzenleme:
Cihaz kesinlikle fiyatını kuruşu kuruşuna hak ediyor, ben sürekli hareket olduğumdan dolayı eve pek uğrayamadığımdan dolayı bu cihazdan çok keyif alıyorum öncelikle cihaz çok ergonomik ve çok hafif uzun saatler kullansanız bile bilekleriniz ağrımıyor, 280 Gram gibi bir ağırlığı var, "iPhone SE 2020" cihazım ise 148 Gram ağırlığında ve "Microsoft Xbox Wireless Controller 2020 9.Nesil" Cihazım ise 300 Gram ağırlığında yani bu iki cihazla oynamaktan kat kat daha konforlu oluyor Switch Lite ile oynamak, Benim gibi sık yolculuk yapıyorsanız ve sık sık işteyseniz Switch Lite kesinlikle öneririm, Geforce Now gelirse dahada güzel olacaktır, fakat genelde evdeyseniz PS4 Pro ve Series S yeterli oluyor (yani yaz sezonunda evden çalıştığım için bana bu kombin yeterli oluyor) Bana göre Bilgisayar Kasası Laptop gibi şeylerin devri bitti, Macbook işlerim için yeterli oluyor PC'de Windows üzerinde oyun oynamak bana göre değil, konsol benim için daha rahat özellikle Switch Lite çok daha konforlu..
İkinci el mi sıfır mı almalıyım konusunda kararsız kaldım. Ücret çok önemli olmamakla beraber 2. el alırsam 2 tane kutulu oyun aynı fiyata gelir gereksiz masraf olmaz diyorum. Öbür yandan kim bilir nasıl kullandılar sıfırını al kafan rahat olsun düşüncesi de içimi kemiriyor.

İkinci el mi sıfır mı almalıyım konusunda kararsız kaldım. Ücret çok önemli olmamakla beraber 2. el alırsam 2 tane kutulu oyun aynı fiyata gelir gereksiz masraf olmaz diyorum. Öbür yandan kim bilir nasıl kullandılar sıfırını al kafan rahat olsun düşüncesi de içimi kemiriyor.
Bence işinizi garantiye alın temiz sağlam bir şekilde senelerce kullanın.

Sorun da bu zaten NVIDIA kullanması, bu konsolu mahvediyor. Wii U ve Nintendo Switch arasındaki grafik farkı çok minimal FPS farkı ise yok, AMD kullansaydı o zaman şimdikinden çok daha iyi olurdu.

Geri
Yukarı