Nintendo Switch vs Switch Lite

MrMarshmello

Decapat
Sadece el ile oynamak için Nintendo alacağım. Sizce normal Switch (OLED) alıp diğer parçalarını satmak mı? Yoksa Lite model mi almalıyım? Lite model uygun ancak ekranın küçük gelmesinden endişeleniyorum yorumlarınızı yazar mısınız?

Sadece el ile oynamak için Nintendo alacağım. Sizce normal Switch (OLED) alıp diğer parçalarını satmak mı? Yoksa Lite model mi almalıyım? Lite model uygun ancak ekranın küçük gelmesinden endişeleniyorum yorumlarınızı yazar mısınız?

Büyük ekran her türlü splatoon gibi oyunlarda avantaj sağlar üstelik televizyona da bağlama imkanınız olur.

Büyük ekran her türlü splatoon gibi oyunlarda avantaj sağlar üstelik televizyona da bağlama imkanınız olur.

Derdim TV falan değil sadece daha büyük ekran diye diyorum normal Switch alırsam dock u falan satacağım zaten o yüzden dedim normal mi Lite mi diye.

Mobilite anlamında Switch Lite çok daha iyi ama eğer TV'de kullanacaksanız düz Switch'ya da OLED alın.

Üstteki cevaba bakabilirsiniz bir daha yazmayayım 😅

Normal (OLED olmayan) ile Lite modelini de denedim. Bana küçük gelmedi. Ekran olarak birinde iPhone 7 Plus ekranında oynuyorsun. Diğerinde iPhone 11 ekranında oynuyorsun. Lite bence daha mantıklı.

O zaman direkt Lite alın.

Lite ekranı küçük gelir diye endişeleniyorum ekran çok küçük mü?

Normal (OLED olmayan) ile Lite modelini de denedim. Bana küçük gelmedi. Ekran olarak birinde iPhone 7 Plus ekranında oynuyorsun. Diğerinde iPhone 11 ekranında oynuyorsun. Lite bence daha mantıklı.

Teşekkür ederim cevap için 🙂

Bende el için alacaktım ama driftten korktuğum için normal almıştım. Keşke lite alsaydım dedim. Normali elde bana hiç sağlam gelmiyor, ayrıca sırt üstü oynarken konsol ağır geliyordu.

Geri
Yukarı