Nintendo Switch için Minecraft alınır mı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 2B
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, Minecraft almak istiyorum. Oynanış anlamında zorlayıcı olur mu? PC versiyonuna oranla fark mevcut mu?

O oynayacağınız Minecraft Bedrock Edition, bilgisayarda genellikle oynadığımız sürüm Minecraft Java sürümü, oynarken belki zorlanabilirsiniz. PC versiyonunu almak bence daha mantıklı.

Biraz alışman lazım alışırsan kolay eğer alışmadıysan alma ya da PC için falan al

Pek önermem. Alışması zor.

Anladım yani önermiyorsunuz. PC versiyonu olarak Microsoft Store'dan almalıyım değil mi? Kullanım olarak cidden çok mu zor?

Anladım yani önermiyorsunuz. PC versiyonu olarak Microsoft Store'dan almalıyım değil mi? Kullanım olarak cidden çok mu zor?
Microsoft Store'dakiler biraz pahalı. Hem de PC için genelde Java sürümü önerilir, Bedrock biraz mobilleşmiş sürüm gibi. Çeşitli sitelerden 10-20 liraya temin edebiliyorsunuz, güvenilirliği tartışılır. Ben aldım 4-5 yıldır kullanıyorum.

Microsoft Store'dakiler biraz pahalı. Hem de PC için genelde Java sürümü önerilir, Bedrock biraz mobilleşmiş sürüm gibi. Çeşitli sitelerden 10-20 liraya temin edebiliyorsunuz, güvenilirliği tartışılır. Ben aldım 4-5 yıldır kullanıyorum.
Anladım fakat RTX ekran kartım var. Bu avantajı kullanmak istiyorum.

Geri
Yukarı