Nintendo Switch Lite alınır mı?

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhabalar. Nintendo Switch Lite almak istiyorum. Konsolun fiyatı önemli değil ama oyun fiyatlarını görüyorsunuz... Oyun alacak param yok o yüzden alırsam ücretsiz oyunları oynamak zorunda kalacağım. Fortnite'ı çok fazla oynarım o yüzden bayması en az 3 ay alacaktır. Sizce almalı mıyım? Seneye zaten 8. sınıf olacağım o yüzden biriktirdiğim parayı güzel bir şeye harcamak istiyorum bu arada handheld (el konsolu) konsollara her zaman aşık olmuşumdur. Sizin düşünceleriniz benim için önemli. Sizce ne yapmalıyım? (Genelde sadece 3. şahıs oynarım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Mario, Zelda falan ilginizi çekiyorsa zaten Nintendo'dan başka şansınız yok. Ben Third party oyun seviyorum derseniz bilemiyorum.

Merhabalar. Nintendo Switch Lite almak istiyorum. Konsolun fiyatı önemli değil ama oyun fiyatlarını görüyorsunuz... Oyun alacak param yok o yüzden alırsam ücretsiz oyunları oynamak zorunda kalacağım. Fortnite'ı çok fazla oynarım o yüzden bayması en az 3 ay alacaktır. Sizce alınır mı? Seneye zaten 8. sınıf olacağım o yüzden biriktirdiğim parayı güzel bir şeye harcamak istiyorum bu arada handheld (el konsolu) konsollara her zaman aşık olmuşumdur. Sizin düşünceleriniz benim için önemli. Sizce ne yapmalıyım? (genelde sadece 3. şahıs oynarım.)

Hocam Series S ya da PS4 Pro alın 2. el pişman olursunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı