Nintendo Switch Lite alınır mı?

Peki ben çipsiz ikinci el ya da sifir Lite alsam çip takması için size veya arkadasiniza gondersem olur mu aklımda ya ikinci el Steam Deck almak ya da sifir veya yine ikinci el Nintendo Switch Lite almak var ama ikinci el piyasasını çok bilmiyorum kaziklanmakta istemiyorum.

Benim istedigim şey Lite alacaksam hem Fortnite'ya da diğer Online ücretsiz oyunlari PC veya diğer konsoldakiler nasıl oynuyorsa onlarla onlar gibi oynamak bir yandan da MK1 MK11 Hogwarts Legacy Zelda Hades vb. kaliteli oyunları bedava oynamak.
Satın almadan önce konu açarsanız ve beni etiketlerseniz yardımcı olurum. Discord: Advandex buradan da yazabilirsiniz ama Sosyal öncelikli çünkü arkadaşlara da yardımcı oluruz.

Satın almadan önce konu açarsanız ve beni etiketlerseniz yardımcı olurum. Discord: Advandex buradan da yazabilirsiniz ama sosyal öncelikli çünkü arkadaşlara da yardımcı oluruz.

Tamamdır sağ olun Steam Deck ikinci eli ya da Switch Lite ikinci eli(sıfırı ucuzsa sifiri) almayi dusunuyorum ama ayrica oyunlara verebilecek 10k param yok aslında Steam Deck alsam diyeceğim onun sifirlari 17'den basliyor ama ikinci eli 10 civarı nasıldır acaba.

2. el 10.000 civarına deck varsa düşünülebilir aslında ama ben o fiyatlara pek görmedim.

O fiyata 64-256 satıyorlar sanirim ama guvenemiyorum 64 GB sifir versiyonu 17-18 binden basliyor Trendyol, Hepsiburada, Akakçe, cimri vb sitelerde.

Trendyol dolap uygulamasindan baktim Nintendo Switch(Lite degil) OLED mi bilmiyorum 6000'e satıyor birisi yanlarındaki cikarilabilir kumanda kisimlarida desenli.

O fiyata 64-256 satıyorlar sanirim ama guvenemiyorum 64 GB sifir versiyonu 17-18 binden basliyor Trendyol, Hepsiburada, Akakçe, cimri vb sitelerde.

Trendyol dolap uygulamasindan baktim Nintendo Switch(Lite degil) OLED mi bilmiyorum 6000'e satıyor birisi yanlarındaki cikarilabilir kumanda kisimlarida desenli.
O fiyata OLED biraz zor. V1 veya V2'dir. Sanırım belirttiğiniz ilanı gördüm, aylardır satışta ve pek samimi gelmedi. Ancak bu fiyata bulunabilir.

O fiyata OLED biraz zor. V1 veya v2'dir. Sanırım belirttiğiniz ilanı gördüm, aylardır satışta ve pek samimi gelmedi. Ancak bu fiyata bulunabilir.

Hmm ya ben dediğim gibi maksimum temmuza kadar 8000-9000 lira para biriktiririm oyunlu Switch Lite almak için ayrıca elime calisirsam ve para gecerse bir 20k falan İtopya'dan hazır sistem var istediğim bir tane onu alırım içine işlemci soğutucu da ekletip alırım. Ama o kadar para geçmezse elime PC kasamı iyileştiririm onunla devam ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı