Nintendo Switch nereden alınır?

Xbox tarafında Game Pass de Roblox falan var onun haricinde ben10 gibi çocuk oyunu da var.
Bir sürü çocuk oyunu var ben daha çok PS tarafında daha aşınayım.
PS tarafında bu ayın 22'sinde yeni Plus çıkıyor orada lego serisi var 2 kişilik olarak onlar bayağı güzel oyunlar.
PS tarafına geçmek isterseniz PS5 fiyatı bütçenizi aşmıyorsa 14.000-15.000 lira 2 kol olarak alabilirsiniz.

Şu an Nintendo Wii oynuyoruz çok eğlenceli oluyor. Switch'i taşınabilirliği ve Wii'ye benzer özelliklerinden dolayı tercih etmiştim. Sizce her şeyden bağımsız olarak bu yaşlardaki çocukların kullanması gereken konsol hangisi?

Şu an Nintendo Wii oynuyoruz çok eğlenceli oluyor. Switch'i taşınabilirliği ve Wii'ye benzer özelliklerinden dolayı tercih etmiştim. Sizce her şeyden bağımsız olarak bu yaşlardaki çocukların kullanması gereken konsol hangisi?

Vallahi şöyle aslında Nintendo küçük yaştaki çocuklar için daha çok oyun gamına sahip ama oyunları çok pahalı bulmak da zor oluyor.

Xbox cihazlarında Game Pass ve sadece dijital olarak oyun temin edebiliyorsunuz.

PS tarafında eski çocuk için PS4 oyunlar ve PS5 oyunları da var ve bulması kolay.

Çocukların hızlı büyümesi ve oyunlardan çabuk sıkılmasından dolayı ben PS5 alırdım ki zaten öyle yaptım üst komşumuzun oğlu pes FIFA Tekken Sackboy rayman starlit just dance Sonic lego serisi Need for Speed gibi oyunları sıra ile ya da beraber oynayabiliyorlar komşunun oğlu 8 yaşında benim kızıma göre daha iyi oynuyor ama benim kızım benimle 6 oyun oynuyor komşunun oğlu 15 tane oyun oynuyor.

Demek istediğim Wii'nin oyunları ne kadar çocuklara yönelik olsa da 1-2 yıl sonra Wii'deki oyunlar onu kesmeyeceğini düşünüyorum.

Son karar bütçeniz yetiyorsa PS5 yeni Game Plus alırsınız yıllık 460 lira lego serisi ile başlarsınız diğer oyunlara da bakarsınız.

Geri
Yukarı