Nintendo Switch OLED parasına değer mi?

NinXStation adlı konsol kralı hocamızın uyarısı olduğu için maalesef yazamıyor. Onun mesajını size ileteceğim.

Steam Deck alarak emudeck kurabilirsin. Switch oyunlarını aynı şekilde oynayabilirsin.
Hocam peki PS Vita hakkında ne düşünüyorsunuz, PS Vita'da Emulator ile Steam Deck'de oynanıyor mu ve Vita oyunlarını oynamak için Vita konsolu hissiyatı için ekstra bir konsol almamın bir gereği var mı sizce yoksa Steam Deck'den devam mı etmeliyim?

Bende Oled modeli varken sonradan Steam Deck aldım bunları yapmadan önce tabi oyuncu kasamı sattım, akşama kadar pc başında kod yazan birisiyim ve oyun içinde oturup devam etmek yorucu geliyordu. Steam Deck'de emulator işine sadece playstation 3'deki god of war serisi için giriştim onunda ps3 oyun dvd'sini internetten satın alıp dump ettim yani gidip bir yerden indirip hırsızlık yapmadım. Oled'de nintendo oyunlarını oynamayı tercih ediyorum Steam Deck'de emulator yerine çünkü eğer legal yolla nintendo oyunlarımı oynamak istersem Steam Deck üzerinde gidip Oled için çip siparişi verip monte edip sonra oyunlarımı dump edip aktarmam gerekiyor ama Oled ekran kalitesi varken ve her oyunu 60 fps oynayamadığı için Steam Deck mesela kirby forgotten land 30 fps altına çok düşüyor ama nintendo switch'de yağ gibi akıyor. Benim tavsiyem Switch Oled'i alıp kenarda görmezden gelerek tutman çünkü zaman zaman rekabetçi olmayan yada hikayesiyle boğmayan çıtır çerezlik oyunlar bu konsolda. Son olarak oyunlar pahalı olayına şöyle bir öneride bulunayım Nintendo hesabında ülke değiştirmek mağaza değiştirmek legal buna göre eshop prices isimli web sitesinden istediğin oyunun hangi ülkede ucuz olduğunu takip edebilir ve indirimli satın alabilirsin oyunları. Saygılar.

Geri
Yukarı