Nintendo Switch OLED vs Steam Deck

4D0niSs

Decapat
Makaleler
1
Elimde Xbox Series S ve Nintendo Switch V1 var. Bu Yaz'a kadar para biriktirip yazında çalışıp ve elimdeki cihazları satıp Steam Deck almak mı, yoksa 15 tatil içinde elimdeki cihazları satıp Switch OLED almak mı?

Switch oyunlarındansa Steam kütüphanemdeki oyunları oynamayı tercih ederdim.

V1 satıp OLED almak mantıklı ama Series S'i satmayın. Gayet iyi bir ikili oluşturmuşsunuz.

Bu sizin oyun zevklerinize bağlı. Switch oyunları hoşunuza gidiyorsa Switch, Steam Deck oyunları hoşunuza gidiyorsa Steam Deck alın. Ama ben sizin yerinizde olsam cihazları satmazdım. Hem Series S ile yeni nesil oyunları oynayabilir, hem de Switch'le gittiğiniz yerlerde, otobüste vs. oynayabilirsiniz. İkisini de de satıp OLED'e geçmek mantıksız geldi.

Switch oyunlarındansa Steam kütüphanemdeki oyunları oynamayı tercih ederdim.
Steam deckte switch emu var ps oyunları oynanıyor steamden ve Xbox oyunlarıda oynanıyor 3 konsol bi arada

Bu sizin oyun zevklerinize bağlı. Switch oyunları hoşunuza gidiyorsa Switch, Steam Deck oyunları hoşunuza gidiyorsa Steam Deck alın. Ama ben sizin yerinizde olsam cihazları satmazdım. Hem Series S ile yeni nesil oyunları oynayabilir, hem de Switch'le gittiğiniz yerlerde, otobüste vs. oynayabilirsiniz. İkisini de de satıp OLED'e geçmek mantıksız geldi.
Steam deckte switch emu var ps oyunları oynanıyor steamden ve Xbox oyunlarıda oynanıyor 3 konsol bi arada

Steam Deck'te Switch emu var PS oyunları oynanıyor Steam'den ve Xbox oyunları da oynanıyor 3 konsol bir arada.

E hocam ne güzel işte en iyi seçenek Steam Deck bence, keşke satılsa Türkiye'de.

O söylediğiniz PS ve Xbox oyunlarını maksimum 1.5-2 saat oynarsınız. Bataryası AAA oyunlarda su gibi gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı