Nintendo Wii alınır mı?

Son attığında da barı göremedim.

Opsiyonel olanları saymazsak konsolun güç adaptörü, görüntü için kablo, kumanda ve kumandayı kullanabilmek için sensör barı lazım.

Bir de kumandalarda MotionPlus denen bir olay vardı ama onu hatırlamıyorum tam, bilen varsa yeşillendirir.

Oyunlara az buz baktım da gerçekten sıkıcı oyunlar bence. 2-3 saat oynayıp sıkılacağınızı düşünüyorum.
Full aksesuarlı hali 1200-1500 arası hocam. Bu fiyatlara konsol bulmak imkansız. Ben arada tenis falan oynamak için alırım.

Son attığında da barı göremedim.

Opsiyonel olanları saymazsak konsolun güç adaptörü, görüntü için kablo, kumanda ve kumandayı kullanabilmek için sensör barı lazım.

Bir de kumandalarda MotionPlus denen bir olay vardı ama onu hatırlamıyorum tam, bilen varsa yeşillendirir.
Teşekkür ederim hocam. Bir kaç videoya baktım YouTube'dan görüntü kablosuna gerek yokmuş o kablo tüplü televizyonlar içinmiş bir tane Wii 2 hdmi isimli dönüştürücüyü alıp ucuna normal hdmi kablosunu takıyormuşuz. Dediğiniz şeyler de vardır bence çünkü fotoğrafta parçaların altında bir kaç şey daha var bence orada güç adaptörü kumanda ve sensör barı vardır umarım. Satıcıya sorulur o sorun değil. Peki sizce bu ilan piyasasına göre pahalı mı? Şimdi biraz düşünüp aksesuar almalı mıyım karar vereceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı