Nintendo Wii nasıl kırılır?

DeGaston

Hectopat
Makaleler
2
İnternette bir sürü farklı video/rehber var. Nasil kirilacağını anlamadım. Benim yapabileceğim bir şey mi? Seneler önce Kadıköy'e götürüp kirdirmistim ancak sıfırlandı Wii tekrar yapmam lazım. Benim amacım evde kendim softmod kurup orada oyun yüklemek. 2 sorum var, orijinal CD'yi oynamaya devam edebilecek miyim ve Wii CD'sinde kullandığım karakter verileri silinir mi?

Anlatım çok karışık oldu çünkü acelem var bir an önce halletmem lazım. Teşekkürler.

İnternette bir sürü farklı video/rehber var. Nasıl kirilacağını anlamadım. Benim yapabileceğim bir şey mi? Seneler önce Kadıköy'e götürüp kirdirmistim ancak sıfırlandı Wii tekrar yapmam lazım. Benim amacım evde kendim softmod kurup orada oyun yüklemek. 2 sorum var, orijinal CD'yi oynamaya devam edebilecek miyim ve Wii CD'sinde kullandığım karakter verileri silinir mi?

Anlatım çok karışık oldu çünkü acelem var bir an önce halletmem lazım. Teşekkürler.

Edersin.

@DeGaston
Kırma işlemi çok basit.
Bunu izleyerek softmode işlemini kolay bir şekilde yapmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Orijinal oyun oynamaya devam edebilirsiniz.
Karakter verileri silinir mi bilmiyorum.

@DeGaston
Kırma işlemi çok basit.
Bunu izleyerek softmode işlemini kolay bir şekilde yapmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Orijinal oyun oynamaya devam edebilirsiniz.
Karakter verileri silinir mi bilmiyorum.

Çok olmuştu oyunları yükleyeli. Şimdi göremiyorum, yüklediğim hard diskte. Hangi program ile görüyorduk?

Yeni konular

Geri
Yukarı