Niresh Yosemite, Ek Güncelleme Sonrası Boot Sorunu Yaşıyorum

rotenas

Hectopat
Yaklaşık 2 aydır Niresh Yosemite kullanıyorum sorunsuz şekilde. Bu akşam Niresh'in web sitesinde "Macpois0n Yosemite Version v2.2" kext güncelleme paketi gördüm ve yükledim. Yükleme daha tamamlanır tamamlanmaz sistem resetlendi ve aşağıdaki yere kadar gelip reset atmaya devam ediyor. USB ile boot edelim dedik yine olmadı. Masaüstünde önemli belgelerim var ve ulaşmam gerekiyor.

Sistem Özellikleri:
Asus P9X79 LGA 2011
Xeon e5-2630L 6 core 2.0ghz
Kingston Hyperx blu 16gb ddr3
Zotac GTX 680 4gb

@Recep Baltaş herhangi bir fikriniz var mı?

10961654_585016911634945_546057014_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
RAW imajlı bir USB oluşturma imkanınız varsa yeniden oluşturup USB'den boot edebilir misiniz ?
Denedim ancak Asus ekranından sonra siyah ekran üzerine "_" yanıp sönüyor sürekli. Ayrıca raw dosyası olarak değil Transmac ile dmg dosyası yazarak kurmuştum yüklerken. Ancak şimdi aynı aşamaları yapmama rağmen dediğim gibi, ilerlemiyor.

Sonunda ulaştım ve -x ile boot ettim ancak değişen bir şey olmadı.

TransMac ile SSD'nin içine girerek verilerimi kurtarmayı başardım. Resmen gözümün önündeki şeyi görmemişim. Sanırım son yüklenen kext'ide silerek boot sorunu çözülebilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı