Nirvana X600 ofis programları ve oyun için alınır mı?

Bütçe
15000

tilkihan

Zeptopat
Daha fazla  

Bilgisayarın linki bu. Çok bir beklentim yok okul için alıyorum zaten. Office programlarını kullanırken veya nette gezinirken sıkıntı çıkarır mı? Oyun olarak da arada bir sadece LoL, CS ve GTA 5 oynarım belki bir de eFootball. Düşük ayarlarda olsa bile kasmadan oynatması yeterli. Ne düşünüyorsunuz?

Alınmaz hocam.
Bu hem kasa hem işlemci olarak daha üst seviye cihaz.

Pil ömrü daha uzun olsun derseniz buna bakabilirsiniz.

Alınmaz hocam.
Bu hem kasa hem işlemci olarak daha üst seviye cihaz.

Pil ömrü daha uzun olsun derseniz buna bakabilirsiniz.

Masmaalesef internetten getirtme gibi bir şansım yok bizimkiler güvenmiyor ikna edemiyorum mecburi olarak böyle bayilerden almak zorundayım. Dediğim gibi yazdıklarımı karşılasa yeter. Hiç mi oluru yok?

Masmaalesef internetten getirtme gibi bir şansım yok bizimkiler güvenmiyor ikna edemiyorum mecburi olarak böyle bayilerden almak zorundayım. Dediğim gibi yazdıklarımı karşılasa yeter. Hiç mi oluru yok?
Casper cihazın hiç oluru yok. Attığım iki cihazı da Teknosa birkaç yüz lira farkla satıyor.

Bu cihazı da alabilirsiniz harici ekran kartı ile oyunlarda memnun eder. Kasası Aspire 5 kasadan daha düşük ama. Şimdi fark ettim bunu atmadığımı.

@tilkihan
Attığım linklere tıklar isteniz hangi sitede ne kadara satılıyor görebilirsiniz. Akakçe ürün satmıyor hangi sitede ne kadara satıldığını ve en düşük fiyatta nerede satıldığını gösteriyor.

Son düzenleme:
Casper cihazın hiç oluru yok. Attığım iki cihazı da Teknosa birkaç yüz lira farkla satıyor.

Bu cihazı da alabilirsiniz harici ekran kartı ile oyunlarda memnun eder. Kasası Aspire 5 kasadan daha düşük ama. Şimdi fark ettim bunu atmadığımı.

@tilkihan
Attığım linklere tıklar isteniz hangi sitede ne kadara satılıyor görebilirsiniz. Akakçe ürün satmıyor hangi sitede ne kadara satıldığını ve en düşük fiyatta nerede satıldığını gösteriyor.

Üzgünüm böyle siteler hakkında çok fazla bilgim yok teşekkür ederim ilginiz için. Bu attığınız Acer bilgisayar hoşuma gitti yüksek ihtimal alacağım, dediğim oyunlarda sıkıntı çıkmaz değil mi?

Üzgünüm böyle siteler hakkında çok fazla bilgim yok teşekkür ederim ilginiz için. Bu attığınız Acer bilgisayar hoşuma gitti yüksek ihtimal alacağım, dediğim oyunlarda sıkıntı çıkmaz değil mi?
Dediğiniz oyunlarda sıkıntı olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu test ile daha fazla oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sadece kasa farkı .

Rica ederim ne demek sorunuz olursa lütfen yazın.

Dediğiniz oyunlarda sıkıntı olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu test ile daha fazla oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sadece kasa farkı.

Rica ederim ne demek sorunuz olursa lütfen yazın.

Kusura bakmayın fazla soru sordum ama siz olsaydınız ilk mesajınızdaki Acer Aspire 5'i mi tercih ederdiniz yoksa 3'ü mü? 3'te ekran kartı olması birazcık kafamı karıştırdı.

Geri
Yukarı