Nissan Skystar yakıt pompası 50 bin olur mu?

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Eğer anlayan varsa yoksa tamirci tanıdığı olan varsa ustası olan varsa sorabilir misiniz?
Nissan Skystar yakıt pompası 50 000 TL olur mu?

Olamaz hocam o paraya dizel araca bile pompa enjektör seti alırsınız paranız artar.
Yakın zamanda hiç fiyatlara baktınız mı? Çıkmalarına 25 bin civarı isteniyor.

Konu sahibininin sorusuna gelirsek, servise parça sorun. Şase numarasıyla parça aratıp internetten fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Ama şunu rahatlıkla söylerim, şu sıralar servislerde parça çok pahalı. Geçen akü nedeniyle yolda kaldım. Servis akü için 5000 TL istedi. Aynı aküyü bayiden 1500 liraya aldım.

Servis ise her şey mümkün tanıdığın 520i aracına yağ bakımı ve şanzıman tamiri için 120k para istediler sanayide ise yarı fiyat aldık 60k fiyata yaptılar.
320d aracımın yakıt pompası için fiyat talep ettiğimde ÖTV'nin dahil olduğunu görmüştüm. Şanzıman tamiri adı altında, yedek parça için ÖTV alınıyorsa vallahi biz bitmişiz.

320d aracımın yakıt pompası için fiyat talep ettiğimde ÖTV'nin dahil olduğunu görmüştüm. Şanzıman tamiri adı altında, yedek parça için ÖTV alınıyorsa vallahi biz bitmişiz.

Ben anlamadım gitti bizim Dacia sandero için 1.5 dCi ekonomik bir araba rutin 10.000 bakımı geldi yanında balatalarda bitmiş onu da değiştik 9K para gitti bu kadar ekonomik bir araba bile 10k yani bakım olarak araba almak çok riskli bu dönemde özellikle kenarda paran yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı