Nitro 16 AN16-41-R6lq vs AN16-41-R08s

Bütçe
40000

MelihU

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada kampanyasından faydalanarak Nitro 16 AN16-41-R08s alacağım. Ama kendi sitesinde diğer modelle arasında sadece SSD değil NVIDIA G-Sync, Microsoft hassas dokunmatik yüzey sertifikası, RGB 4 bölge arka ışığı gibi farklılıkların olduğunu gördüm. Bunlar siteye yazılmadığı için mi yoksa bunlar cidden yok mu bilen varsa aydınlatabilir mi?

Veya varsa başka önerebileceğiniz bundan daha iyi Max 41 bin TL olacak şekilde laptop önerileriniz alabilirim.

Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada kampanyasından faydalanarak Nitro 16 AN16-41-R08s alacağım. Ama kendi sitesinde diğer modelle arasında sadece SSD değil NVIDIA G-Sync, Microsoft hassas dokunmatik yüzey sertifikası, RGB 4 bölge arka ışığı gibi farklılıkların olduğunu gördüm. Bunlar siteye yazılmadığı için mi yoksa bunlar cidden yok mu bilen varsa aydınlatabilir mi?

Veya varsa başka önerebileceğiniz bundan daha iyi Max 41 bin TL olacak şekilde laptop önerileriniz alabilirim.

Kanka bu devirde bilgisayar alacaksan kesinlikle RTX 4000 serisinden al. DLSS teknolojisinin çok işlevli olmasının yanında ömrü uzun olacak gibi duruyor. Şimdilerde 3000 serisine veya Ryzen'e para vermeni önermem.

Zaten bundan alıcam hocam.Konuyu okumadınız sanırım.Bu ve diğer modelle arasındaki farkın sadece ssd mi yoksa başka dediğim farklar var mı diye sordum?
Laptop olma zorunluluğu yoksa o fiyata efsane kasa alırsınız.

Kanka bu devirde bilgisayar alacaksan kesinlikle RTX 4000 serisinden al. DLSS teknolojisinin çok işlevli olmasının yanında ömrü uzun olacak gibi duruyor. Şimdilerde 3000 serisine veya Ryzen'e para vermeni önermem.
Kanka 4060 alıcam zaten ama işlemci olarak baktığımda en iyi f/p işlemcisi şuan bu 7840h olarak gözüküyor.Çok fazla yabancı kanallarında test videolarını izledim , aklıma yattı açıkçası.

Laptop olma zorunluluğu yoksa o fiyata efsane kasa alırsınız.
Maalesef taşınabilir bir bilgisayar lazım ilerdeki işim olacak meslek için.

Kanka 4060 alacağım zaten ama işlemci olarak baktığımda en iyi F/P işlemcisi şu an bu 7840h olarak gözüküyor. Çok fazla yabancı kanallarında test videolarını izledim, aklıma yattı açıkçası.

Kanka oyun içinse herhangi bir RTX 4000 serisinde DLSS teknolojisi var. FPS direkt olarak 50-60 artıyor. Hikayeli oyunlarda bir de. Sırf DLSS için bile RTX alırdım.

Kanka oyun içinse herhangi bir RTX 4000 serisinde DLSS teknolojisi var. FPS direkt olarak 50-60 artıyor. Hikayeli oyunlarda bir de. Sırf DLSS için bile RTX alırdım.
Kanka sen yazmak için mi yazıyosun? Ben ne soruyorum sen ne anlatıyosun??? Anladım 4000 serisi çok iyi ki zaten onu alıcam?

Geri
Yukarı