Nitro 16 AN16-41-R6lq vs AN16-41-R08s

Bütçe
40000
Hocam siteye yazılmamıştır o kadar detay. Eğer bütçeniz varsa 1 TB alabilirsiniz.

Hocam siteye yazılmamıştır o kadar detay. Eğer bütçeniz varsa 1 TB alabilirsiniz.
Yani aynı mıdır diyosun tek fark ssd midir? Kanka kart limitim tam 41000 ve 300 lira arttırılmıyo
Birde hepsiburada da şimdi al 2 ay sonra ödemeye başla kampanyasını kaçırmak istemiyorum.

O zaman mecbur 39 bin liralığı alacaksınız hocam.

Yani o saydıığım özellikler vardır dimi kanka?Sadece yazılmamış sanırım
Bilemiyorum hocam. Yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. Yine onu alacaksınız. Zam gelmeden alın bari

Bilemiyorum hocam. Yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. Yine onu alacaksınız. Zam gelmeden alın bari
Trendyolda buldum aynısından 40800 Gerek kalmadı valla onu alıyorum.Ama yurtiçi kargo ile geliyo acaba bir sorun olur mu ondan korkuyorum.

@MelihU Ne sıkıntısı olacak ki hocam? Hayırlı olsun yapıştırın.

Trendyolda buldum aynısından 40800 Gerek kalmadı valla onu alıyorum.Ama yurtiçi kargo ile geliyo acaba bir sorun olur mu ondan korkuyorum.
hocam aldın mı nasıl ben de onu almayı düşünüyorum fikirlerini merak ediyorum?

hocam aldın mı nasıl ben de onu almayı düşünüyorum fikirlerini merak ediyorum?
Aldım ama daha kurmadım final haftamdan dolayı.Yalnız şunu belirtiyim laptop güzel evet ama adaptörü 330W olmasından kaynaklı büyük değil çok büyük yani evet büyük olacağını biliyodum zaten ama bu başka bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…