Nitro 16 iki seri arasındaki fark nedir?

• Konuyu başlatan uhudd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 260

uhudd

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 1. linkdeki ürün Acer tarafından orijinal 32 GB olarak gelen model, 2. linkdeki ürün ise satıcının 32 GB'a upgrade ettiği sistemdir aradaki fark bu.

Merhaba, 1. linkdeki ürün Acer tarafından orijinal 32 GB olarak gelen model, 2. linkdeki ürün ise satıcının 32 GB'a upgrade ettiği sistemdir aradaki fark bu.
Cevabınız için teşekkür ederim.
Yani 1. üründe tek 32 GB'lık bir ram var. 2. üründe 16GBx2 olarak birini satıcının eklediği 2 ram var. Doğru mu anlamışım?
Bir de 3. olarak attığım 64 GB ram taşıyan bilgisiyar hakkındaki fikriniz nedir acaba?
Seçim konusunda çok zorlanıyorum, siz bu 3 bilgisayardan hangisini seçerdiniz acaba yardımcı olabilir misiniz?

Cevabınız için teşekkür ederim.
Yani 1. üründe tek 32 GB'lık bir ram var. 2. üründe 16GBx2 olarak birini satıcının eklediği 2 ram var. Doğru mu anlamışım?
Bir de 3. olarak attığım 64 GB ram taşıyan bilgisiyar hakkındaki fikriniz nedir acaba?
Seçim konusunda çok zorlanıyorum, siz bu 3 bilgisayardan hangisini seçerdiniz acaba yardımcı olabilir misiniz?
Eğer o 3 bin liralık farkı kapatabilecekseniz 64 GB lık modelini alabilirsiniz performansınızı katlar, Oyun oynarken arkaplanda başka şeyler de açıksa, 4K ayarlarda oynamak istiyorsanız, yani ağır işlemler yapılacaksa almalısınız. Ancak 32 GB RAM bu dönemde gayet yeterli bir değer olduğunu söylemem gerek. Yani sizin zevkinize kalmış bir durum. 1 ve 2. ürünlerin ikisinde de 16x2 ram var. Hiçbir farkı yok özelliklerinden anladığım kadarıyla.

Son düzenleme:
Kullanım amacı ve bütçe nedir? 64 GB iş odaklı kullanmayacaksanız overkill bayağı.
Hocam ben oyun oynamak, twitter'da youtube'da takılmak arada maillerime bakmak vs. bunlar için istiyorum.
Ekstra yaptığım bir işim yok.
Ama oyun oynarken aşağıda tarayıcım hep açık olur, sürekli alt + tab yapar bakarım.
Birden fazla sekmeyi de aynı anda kullanıyorum.

Hocam ben oyun oynamak, twitter'da youtube'da takılmak arada maillerime bakmak vs. bunlar için istiyorum.
Ekstra yaptığım bir işim yok.
Ama oyun oynarken aşağıda tarayıcım hep açık olur, sürekli alt + tab yapar bakarım.
Birden fazla sekmeyi de aynı anda kullanıyorum.
O zaman 64 GB'a gerek yok. İlk attıklarınızdan alabilirsiniz veya bunu alıp RAM ekleyebilirsiniz.

SSD' yi 1 TB istiyorum.
İlk attığım 2 modelin farkını da bir türlü anlamadım.
Birinde direkt 32 GB ramli kapalı kutu yazmışlar. Tek 32 mi 16x2 mi bilgi yok.
2. olana upgrade yaptık 32'ye yükselttik 2x16 demişler ama değerlendirmede tek 32 geldi falan diyen var.

Geri
Yukarı