Nitro 5 AN515-46 laptop için Windows 10 vs 11

yusufskl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Yukarıdaki ürünü aldım, Acer Care Center'a girip bir bakayim önden sürücülere dedim, sadece Windows 11 için sürücüler var. Bir kişi de forumda Windows 10 kurunca mavi ekran yediğini söylemiş. Konu güncel olduğu için tekrar sormak istedim. Daha kurulum yapmadım FreeDOS şu an da, Windows 11 mi kurmalıyım yoksa Windows 10 kurup bütün sürücüleri sonradan manuel bir şekilde mi yükleyeyim? Ben flasha Windows 10'u atıp hazıra koymuştum, bir sorayım dedim. W11 hataları fixlendiyse geçebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Yukarıdaki ürünü aldım, Acer Care Center'a girip bir bakayim önden sürücülere dedim, sadece Windows 11 için sürücüler var. Bir kişi de forumda Windows 10 kurunca mavi ekran yediğini söylemiş. Konu güncel olduğu için tekrar sormak istedim. Daha kurulum yapmadım FreeDOS şu an da, Windows 11 mi kurmalıyım yoksa Windows 10 kurup bütün sürücüleri sonradan manuel bir şekilde mi yükleyeyim? Ben flasha Windows 10'u atıp hazıra koymuştum, bir sorayım dedim. W11 hataları fixlendiyse geçebilirim.
Windows 11 tabiikide.

Bence Windows 10 kullanın. 2025'te desteği kesilecek o zaman Windows 11'e geçebilirsiniz.
Evet. Acer'ın kendi sitesinde de Windows10 için hazır sürücüler yok. 40 küsür sürücüyü manuel indirmeye de üşendim. Windows 11 için hazır bir sürücü paketi oluşturmuşlar. Hiç uğraşmadan Windows11 kurup sürücüleri indiririm arayüzünde problem yoksa. Teşekkürler.

Evet. Acer'ın kendi sitesinde de Windows 10 için hazır sürücüler yok. 40 küsur sürücüyü manuel indirmeye de üşendim. Windows 11 için hazır bir sürücü paketi oluşturmuşlar. Hiç uğraşmadan Windows 11 kurup sürücüleri indiririm arayüzünde problem yoksa. Teşekkürler.

Windows Update zaten bütün sürücüleri kendi indiriyordu. Zahmete girilecek bir şey yoktu neyse umarım sorun yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı