Nitro 5 vs Tulpar T7 20.5

G15 berbat bir seri ve Acer de 130W.

Mobil tarafında AMD ne kadar iyi bilmiyorum fakat RX 6600Mli HP Omen alabilirsiniz.

115W 3060 gücünde ama işlemci bakımında ger kalıyor ve MUX yok.

@Artoria Pendragon hocam bu konuda da gündeme gelmişken sormam lazım ben yakın zamanda kendime Abra A5 19.2.5 modelini almayı düşünüyordum sizin de çokça tavsiye ettiğiniz bir model ancak Monster laptopların ekranları için 30 ms diyorlar bu doğru mudur? Doğruysa ne kadar etkilemeli seçimimizi?

G15 berbat bir seri ve Acer de 130W.

115W 3060 gücünde ama işlemci bakımında ger kalıyor ve MUX yok.
Kusura bakma da gider berbat seri alırım AMD almam. 12700H DDR5 3060 Dell varken kimse buna 30k vermemeli.

Kusura bakma da gider berbat seri alırım AMD almam. 12700H DDR5 3060 Dell varken kimse buna 30k vermemeli.

AMD almamanız sizin algınız evet ama fiyatı pahalı orası doğru daha iyisi bulunabilir. Ayrıca attığınız Dell berbat üstü şu an 20.5 en mantıklı seçenek.

AMD almamanız sizin algınız evet ama fiyatı pahalı orası doğru daha iyisi bulunabilir. Ayrıca attığınız Dell berbat üstü şu an 20.5 en mantıklı seçenek.
AMD algım var evet. Masaüstünde AMD alırım ama iş laptopa gelince Thunderbolt gidiyor. 6. nesil de Intel'in gerisinde. Bu yüzden fiyat avantajı yoksa kesinlikle Intel'ciyim. Kasayı arkadaş attı ama ben de tavsiye ediyorum. Samsung DDR5 ram bile almak için bir sebeptir benim gözümde. Kasa belki en iyisi değil ama Acer ve Monster yerine ben Dell alırdım ki aldım da. Tercih meselesi. Dell ile olumsuz deneyim yaşayan insanlar var, tavsiye etmeyene saygı duyarım ama ben cihazın kullanıcısı olarak berbat bir cihaz olmadığı söyleyebilirim.

Son düzenleme:
AMD algım var evet. Masaüstünde AMD alırım ama iş laptopa gelince Thunderbolt gidiyor. 6. nesil de Intel'in gerisinde. Bu yüzden fiyat avantajı yoksa kesinlikle Intel'ciyim. Kasayı arkadaş attı ama ben de tavsiye ediyorum. Samsung DDR5 ram bile almak için bir sebeptir benim gözümde. Kasa belki en iyisi eğil ama Acer ve Monster yerine ben Dell alırdım ki aldım da. Tercih meselesi. Dell ile olumsuz deneyim yaşayan insanlar var, tavsiye etmeyene saygı duyarım ama ben cihazın kullanıcısı olarak berbat bir cihaz olmadığı söyleyebilirim.
Yiktin beni xD sunu almak uzereydim

AMD algım var evet. Masaüstünde AMD alırım ama iş laptopa gelince Thunderbolt gidiyor. 6. nesil de Intel'in gerisinde. Bu yüzden fiyat avantajı yoksa kesinlikle Intel'ciyim. Kasayı arkadaş attı ama ben de tavsiye ediyorum. Samsung DDR5 RAM bile almak için bir sebeptir benim gözümde. Kasa belki en iyisi eğil ama Acer ve Monster yerine ben Dell alırdım ki aldım da. Tercih meselesi. Dell ile olumsuz deneyim yaşayan insanlar var, tavsiye etmeyene saygı duyarım ama ben cihazın kullanıcısı olarak berbat bir cihaz olmadığı söyleyebilirim.

Evet hocam laptopta Intel biraz daha üstün G15 5*** serisi ile ilgili attığım konuyu okursanız ne demek istediğim anlarsınız. Ayrıca şu an laptop DDR5 4800MHz CL40 en alt seviye olduğu için pek bir şey değiştirmiyor.

Yiktin beni xD sunu almak uzereydim.

Zaten bu cihazlar Thunderbolt olmuyor PCI-e 4.0 da aşırı önemli değil.

Butce gunden gune yukseliyor hocam sonu ama yok cidden.
Sizin attığınız cihaz hakkında pek bilgim yok ama güzel duruyor. Ben de en az 5 yıl kullanırım diye bütçeyi zorladım. Umuyorum sıkıntı çıkmaz. Keşke durum böyle olmasa. Avrupa'da bu cihazlar giriş seviyesi ama bizim ülkede zar zor alıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı