Nitro VG252QXBMIipx Ghosting olur mu?

Necmi Kırboz

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Minimum ghosting istiyorsanız TN panellere yönelmelisiniz ancak onların da görüntü kaliteleri çok kötü oluyor. IPS panelde hafiften bile olsa ghosting olur, olmaması mucize.

Arkadaşlar, bu monitörü almayı düşünüyorum. Hepsiburada'da 2500 lira boyut tam istediğim gibi IPS G-SYNC FreeSync destekliyor. 240 Hz 1 ms ama oyunlarda ghosting olur mu? CS:GO, Valorant gibi genelde rekabetçi maçlar giriyorum. Benim için önemli. Kullanan veya hakkında bilgisi olan dönüş yaparsa sevinirim.
Ghosting olmaz. GtG değeri 1'imiş, sanırım bazı ayarlar ile 0.5 bile yapılabiliyor.

You tube da bi video da ghosting yok,ama Türk bi arkadaşta var. Yabancı olan arkadaşta yok.
o yüzden emin olamadım
Minimum ghosting istiyorsanız TN panellere yönelmelisiniz ancak onların da görüntü kaliteleri çok kötü oluyor. IPS panelde hafiften bile olsa ghosting olur, olmaması mucize.
https://www.hepsiburada.com/acer-kg...eesync-monitor-p-HBV00000IH0N7?magaza=Elmacık bide bunla onun arasında kaldım sizce hangisi?
Forza horizon-Cs:go-Valorant- genelde cs go oynuyorum renk kalitesi ultra önemli değil benim için tabi iyi olsa fena olmaz ama gecikme ve ghosting olmaması daha önemli.
Ghosting olmaz. GtG değeri 1'imiş, sanırım bazı ayarlar ile 0.5 bile yapılabiliyor.
dediğim gibi biri var biri yok demiş emin olamadım kullanan varsa belki yardımcı olur diye kimsede yazmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı