Kişisel Bakım NIVEA Derma Skin Clear Temizleme Jeli Amazon Prime ile 96 TL

Cilde uzun süreçte bir yan etkisi yok mu? Bir sürü kimyasal olduğunu düşünüyorum yani şimdi dede gibi de konuşmayalım da. :D
Niasinamid ve salisilik asidin olumsuz bir etkisi yok. Niasinamid renk dengeler ve izleri kapatır. Ancak geriye kalan içeriğinin ne olduğu önemli. Artık neredeyse tüm şampuanlar SLS(Sodyum Lauril Sülfat) içeriyorken maalesef kimyasal maruziyetinden kaçınılamıyor.

Şu ana kadar kullandığım bütün NIVEA ürünleri cildime alerji yaptı bu da yapar büyük ihtimalle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha ucuz yollu bir şey isterseniz Sebamed'in 1LT'lik yüz temizleme jeli var. Uzundur kullanıyorum saç, sakal her şey için.

Yaşadığım yerden bir arkadaşım önerdi.
Yüzünüz yağlanıyorsa ve siyah nokta probleminiz varsa gerçekten etkili çözdüğü gözüküyor.

1 hafta içinde yüzünüzü daha temiz ve daha ferah hale getirebilirsiniz.

Özellikle sivilce oluşumunuz varsa cildi salisilik asit ile temizlediği için sivilce oluşumu sona erebilir.
Ekstra olarak cildi diğer ürünlere göre çok ama çok az kuruttuğu biliniyor.

Ben az önce 2 adet aldım (Temizleme Jeli olanı).
Tavsiye ederim.

Not: Doktorunuza sormakta fayda var her zaman. Her cilt için aynı sonucu vermeyebilir.

İlk defa kişisel bakım ürünü alıyorum nasıl kullanıyordunuz siz hocam kılavuz falan geliyor mu yanında 😀

Yaşadığım yerden bir arkadaşım önerdi.
Yüzünüz yağlanıyorsa ve siyah nokta probleminiz varsa gerçekten etkili çözdüğü gözüküyor.

1 hafta içinde yüzünüzü daha temiz ve daha ferah hale getirebilirsiniz.

Özellikle sivilce oluşumunuz varsa cildi salisilik asit ile temizlediği için sivilce oluşumu sona erebilir.
Ekstra olarak cildi diğer ürünlere göre çok ama çok az kuruttuğu biliniyor.

Ben az önce 2 adet aldım (Temizleme Jeli olanı).
Tavsiye ederim.

Not: Doktorunuza sormakta fayda var her zaman. Her cilt için aynı sonucu vermeyebilir.

2'li olanı aldım jel ve tonik hiçbir faydasını görmedim yine de alacak olan varsa fiyat gayet uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı