nltmpmnt klasörü nasıl silinir?

TSM_KARAM

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i9 9900k Ram:Kingston DDR5 128GB(4x32GB) 5200MHz CL40 EkranKartı:
PNY NVIDIA QUADRO RTX 6000 24GB GDDR6 384BİT (VCQRTX6000-P arçelik kasa
Merhaba iyi sosyaller arkadaşlar, resimde görüldüğü gibi %temp% klasörünü boşaltırken bir adet nltmpmnt klasör buldum, 12 GB yer kaplıyor içinde Windows dosyaları var, boot EFI gibi şeyler var. Ne yaptıysam silemedim. Bu dosyayı silmek için izin verilmelidir diyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,9 KB · Görüntüleme: 19
  • Ekran Alıntısıkanıt12.PNG
    Ekran Alıntısıkanıt12.PNG
    32,7 KB · Görüntüleme: 23
IObit unlocker ile silebilirsin ama silmeni tavsiye etmem Windows silmene izin vermiyorsa arkada kullanıyor demektir.

Bu silemedi kilit açıyor ama yine de izin yok.

Muhtemelen diske gömülü setup, cihaz dizüstü ise üretici tarafından ekleniyor genelde. Silmeye gerek yok.

Çok yer kapladığı için virüsten dolayı şüphelendim örneğin (RAT, keylogger) gibi gibi uzak masaüstü dosyası gibime geldi temp gibi klasörün içinde olması çok şüpheledindi beni.

Çok yer kapladığı için virüsten dolayı şüphelendim örneğin (RAT, keylogger) gibi gibi uzak masaüstü dosyası gibime geldi temp gibi klasörün içinde olması çok şüpheledindi beni.
Temp içinde olmaz normalde, ilgili dizini tarama aracı kullanarak tarayın.

Temp içinde olmaz normalde, ilgili dizini tarama aracı kullanarak tarayın.

Kral herhangi bir şey bulamadı PC de.

Küçük bir işaret olacak kilidi aç ve sile tıklayın silincektir.
1712075818405.png

Küçük bir işaret olacak kilidi aç ve sile tıklayın silincektir.
Eki Görüntüle 2157362

Maalesef başarısız deyip silemiyor klasörü.

Muhtemelen diske gömülü setup, cihaz dizüstü ise üretici tarafından ekleniyor genelde. Silmeye gerek yok.

Dostum normal bir yerde değilki %temp% klasöründe

nltmpmnt böyle bir klasörün içerisinde Windows var ve 12 cigabayt yer kaplıyor sinir bozucu​

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı