"No AMD Graphics driver is installed" hatası

ExarKun

Hectopat
Arkadaşlar hepinize merhabalar. Bugün bilgisayarı açtığımda masaüstünde sağ tık yapınca Radeon yazılımının olmadığını fark ettim ve aygıt yöneticisinde ekran kartımın yanında sarı ünlem işareti vardı. Radeon yazılımını açmaya çalışınca da "no AMD Graphics driver is installed... " hatasını alıyorum. DDU ile silip tekrar denedim olmadı, eski sürüme döndüm olmadı, Windows Update kapattım yine olmadı. Arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı acaba?

Sistemizniz nedir? Ekran kartında Kod 43 gibi hatalar mı?

Anladım. Bazen temiz kurulum yapmak gerekebilir. RX 470 ile başıma gelmişti. Temiz kurulum yaptım. Daha sonra sürücüyü yükledim ve düzeldi. Windows güncellemisi bitmeden sürücüyü yüklemeyin.

Anladım. Bazen temiz kurulum yapmak gerekebilir. RX 470 ile başıma gelmişti. Temiz kurulum yaptım. Daha sonra sürücüyü yükledim ve düzeldi. Windows güncellemisi bitmeden sürücüyü yüklemeyin.

Teşekkür ederim cevabınız için. Benim anlamadığım Radeon'a güncelleme geldiğinde yüklememle başladı bu olay daha düne kadar bir sıkıntım yoktu Windows zaten günceldi. Radeon'u sorunsuz kullandığım sürüme çevireyim dedim sonuç değişmedi. Format atmak bana bayağı meşakkatli geliyor ama artık en son çare o olacak gibi geliyor.

Evet hocam. Maalesef bazen böyle durumlar olabiliyor. Deneyin derim. Çok da zor değil. Duruma göre yazarsınız.

Geri
Yukarı