"No AMD Graphics driver is installed" hatası

ryper

Centipat
Merhabalar,
Bugün yaşadığım sorunu sizlerle paylaşıp bu konu hakkında bilgisi olan kişiler bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Bilgisayarım bazen arada bir monitör ekranı direk gidip fanların hızı düşüyor ve geri gelmiyor kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum.
Bugün de aynı sorunu yaşadıktan sonra yani kapatıp açtıktan sonra böyle bir hata ile karşılaştım.
Ekran kartı güncellemelerimi her zaman yapan birisiyim, ekran kartım da günceldi.
Sorunun ne olduğunu anlamış değilim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran Kartım: Asus DUAL RX 580 O4G 4GB GDDR5

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Bugün yaşadığım sorunu sizlerle paylaşıp bu konu hakkında bilgisi olan kişiler bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Bilgisayarım bazen arada bir monitör ekranı direk gidip fanların hızı düşüyor ve geri gelmiyor kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum.
Bugün de aynı sorunu yaşadıktan sonra yani kapatıp açtıktan sonra böyle bir hata ile karşılaştım.
Ekran kartı güncellemelerimi her zaman yapan birisiyim, ekran kartım da günceldi.
Sorunun ne olduğunu anlamış değilim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran kartım: Asus DUAL RX 580 O4G 4GB GDDR5

Aniden kapanınca bir hata oluşmuş olmalı en sağlıklısı sıfırlaman.

Aniden kapanınca bir hata oluşmuş olmalı en sağlıklısı sıfırlaman.
biosum güncel değilmiş güncelledim şimdi de ekran kartının driverini silip tekrar yüklücem bakalım hala aynı sorunu yaşarsam format atmayı düşünüyorum
Benim de öyle bir hata vermişti.
Programı sil yükle yaptım düzeldi.
deniyorum şuan teşekkürler

Geri
Yukarı