"No HDMI Signal from your device" hatası

Slefm

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar ben yaklaşık 1 ay önce bir sistem aldım sistemi ilk açtığımda yeni monitörümle birlikte monitörümüde ilk kez denemiştim. Monitörün kablosunu sisteme taktım fakat ilk gün no HDMI 1 Signal from your device hatası aldım denemediğim şey kalmadı. En sonunda eversi günü başka bir HDMI kablosu taktım ve oldu. 1-2 hafta geçtikten sonra monitörün içindeki HDMI kabloyu taktım ve o da çalışmıştı. 2-3 haftadır o şekil idare ediyordum her şey güzel dün akşam PC'yi güncelle ve kapat dedim yeniden başlatılıyor yazısı geldiğinde monitörü unutup kapattım tuşundan sonra PC'yi kapatmaya çalıştım tıkladım Power'a kapanmadı. Normalde tıklayınca kapanıyordu daha sonra powera basılı tutup kapatmak zorunda kaldım. Dün akşam oldu şimdi bugün de 65₺ verdim yeni HDMI kablosu aldım ve sonuç yine aynı hatta aynıyı geçin bu sefer kabloyu bile görmüyor kabloyu görmemesi çok düşündürüyor beni. İlginç bir sorun var.
Lütfen yardım edin

Son düzenleme:
Anakart arzalanmış olabilir birde fişi çek anakartın pilini sök 5sn.sonra tak dene
Bios pili mi? Acaba ramleri takarken bastırdım biraz ondan olmamıştır herhalde
Tam takmamışım rami ondanmış da ya daha yeni bir ürün olduğu için saçma geliyor arızalanması falan. İtopyaya gitsem ücretsiz yaparlar değil mi sorun çıkarmazlar. Arıza neredeyse yenisini takarlar herhalde yani.
Tam takmamışım rami ondanmış da ya daha yeni bir ürün olduğu için saçma geliyor arızalanması falan. İtopyaya gitsem ücretsiz yaparlar değil mi sorun çıkarmazlar. Arıza neredeyse yenisini takarlar herhalde yani.
Hocam @exlive itopyadan almıştım 1 ay falan oldu. Problemin benden kaynaklandığını düşünmüyorum hallederler değil mi ama bir de şöyle birşey var windows güncelle ve kapat dedim pcyi o sırada monitörü kapattım unutarak ardından zaten pc power tuşuna bastım kapanmadı normalde basıp 5 saniye sonra kapanırdı basılı tuttum kapatmak için ardından tekrar açmaya çalıştığımda da böyle oldu işte. Bu tesadüf mü ya?

Hocam @exlive itopyadan almıştım 1 ay falan oldu. Problemin benden kaynaklandığını düşünmüyorum hallederler değil mi ama bir de şöyle birşey var windows güncelle ve kapat dedim pcyi o sırada monitörü kapattım unutarak ardından zaten pc power tuşuna bastım kapanmadı normalde basıp 5 saniye sonra kapanırdı basılı tuttum kapatmak için ardından tekrar açmaya çalıştığımda da böyle oldu işte. Bu tesadüf mü ya?
Bios pilini de çıkarıp taktım yine olmadı @exlive

Son düzenleme:

Geri
Yukarı