No Man's Sky için 105 TL değer mi?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
No Man's Sky 105 TL'ye edecek bir oyun mu? Oyun fiyatını hak ediyor mu? Oyun 30 dolar 105 TL şu an. Türünün diğer örneklerine göre fiyatı biraz yüksek. Oyunculara neler sunuyor bu oyun?

İlk çıktığında 150 TL idi (2016) oyun ve birçok beklentiyi karşılayamadığı için bayağı olumsuz yorum almıştı. Şimdiki halini bilemiyorum. Gezegen keşfetme oyunuydu yanlış hatırlamıyorsam. Bir süre sonra tekrara saracaktır ve bayacaktır tahminimce. 105 TL vermektense Game Pass'tan denemeyi tercih ederim.

Sonradan Game Pass istemediğinizi gördüm o yüzden yorumumun üstünü çizdim @Osman Nuri23.

İlk çıktığında 150 TL idi (2016) oyun ve birçok beklentiyi karşılayamadığı için bayağı olumsuz yorum almıştı. Şimdiki halini bilemiyorum. Gezegen keşfetme oyunuydu yanlış hatırlamıyorsam. Bir süre sonra tekrara saracaktır ve bayacaktır tahminimce. 105 TL vermektense Game Pass'tan denemeyi tercih ederim.
Kısa süren bir oyun olsa ve bitirildikten sonra tekrar geri dönülmeyecek bir oyun olsa Game Pass tercih ederim ancak bu böyle bir oyun değil. Bu oyunun da şöyle bir sıkıntısı var çıktığından beri yüzde 50'den fazla indirim yapmıyor bu firma. Şöyle yüzde 75 falan yapıp 50 TL civarına düşse gözü kapalı alırım ancak. 30 dolar 105 TL oyunun olması zam gelme ihtimaline karşı bir parça alma isteği oluşturdu bende.

Gezegenden gezegene geminizle ışık hızında uçabilme olayı vs. güzel hocam. Yakıt konusunda sıkıntılar çekebiliyorsunuz o gezegende ilerlemeniz gerekiyor. İnişleri vs. hepsini siz yapıyorsunuz kontrol ediyorsunuz fakat bir sürerliliği yok.
Oyunu tam bilmiyorum sandboxda inanılmaz içerik sunduğunu söylüyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz tam olarak?

Oyuna başladıktan kısa bir süre sonra oyun kendisini tekrar ediyor. Sürekli aynı şeyleri yapıyorsunuz ve bunun ucu bucağı yok. Bence değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı