Oyun No man's sky Microsoft Store'da 85 TL

Yazdığınız şeylerden haberiniz var mı acaba? Oyun çıkışının üzerinden çok iyi toparladı.
Toplasa da bir şey değiştirmiyor, oyun hala kötü. Ayriyeten bu tarz bir geliştiriciye para kazandırmamak için oyunu satın almam, oynamam. Crack oynarım en fazla.

Bu oyun hem Xbox'ta hem PC'de çalışıyor. Play Anywhere deniyor bu oyunlara yani oyunu alırsanız aynı hesapla PC'den de Xbox'tan da oynayabilirsiniz.

Benim bildiğim PC sürümü ile Xbox sürümü ayrı satılıyor, resimde de Xbox için olduğu yazıyor. "No Man's Sky" yazısının altında, mesela NieR:Automata™ için de geçerli o da PC sürümü ayrı Xbox sürümü ayrı satılıyor.

Son düzenleme:
Oyun AŞIRI çöp, Microsoft Store, Microsoft gibi o da bayağı çöp. Ben almanızı tavsiye etmem hem para hem vakit israfı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunu indirmek için harcayacağınız İnternete, kapladığı alana, Verdiğiniz Paraya, zamana, İsmini yazarken kullandığınız klavyeye yazık.
Oyun Steam'de 60 lirayken zamlanacağını bildiğim hâlde almadım. Korsan olarak denemiştim ve oyun inanılmaz sıkıcı ve amaçsız geldi. Başta zaten videoda söylendiği gibi olumsuz yorum tufanına tutulmuştu.

Ben hala ne 30 doları hak ettiğini ne de eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Bu kadar reklamı yapılmasa yüzüne bakmazdı zaten kimse. Arkasında büyük bir firma var diye bu kadar satıldı.

Benim bildiğim PC sürümü ile Xbox sürümü ayrı satılıyor, resimde de Xbox için olduğu yazıyor. "No Man's Sky" yazısının altında, mesela NieR:Automata™ için de geçerli o da PC sürümü ayrı Xbox sürümü ayrı satılıyor.
Play Anywhere etiketi var oyunda, zaten play anywhere logosunda hem xbox hem pc işareti var, adı da keza ne olduğunu anlatyıor az çok. Nier'de o etiket yok. NMS pc sürümü ayrı değil bizzat ben de satın aldım, Xbox'ımda yüklü, PC'mde de yükleme seçeneği var.

Ayrıca oyun çok iyi. Tam olarak aradığım oyun buydu. Uzay ve keşif sevenler için bu iki kategorinin zirvesi. Çıkış dönemi iyi değildi sadece ama çok değişti oyun ve şu an Minecraft gibi bir formül izliyorlar. Ücretsiz büyük güncellemelerle oyuna sürekli yeni şeyler geliyor. Microsoft Store da epey toparladı. Türkiye'de son uygun fiyatlı politika izleyen firma Microsoft'a (Gamepass 10$=30TL) neden kötü dediğini de anlamadım.

Geri
Yukarı