No Media hatası

AETERNA_TR

Centipat
16 GB USB belleğe Custom Windows 10 ISO'su yazarken flash bellek elimde kaldı. Tekrar bilgisayara takında no Media diyor. Dedim acaba kurtarabilir miyim belki sadece ROM'u gitmiştir. Chipgeniustan USB'nin VID: Pıd: Bilgilerine ulaştım. 16 GB aşağıda Chipgeniusun sonuçlarını ekliyorum.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Description: [D:]USB mass Storage device(vendorco productcode)
Device type: Mass Storage device.

Protocal version: USB 2.00
Current Speed: High Speed.
Max current: 100ma.

USB device ID: VID = 346D pıd = 5678.
Serial number: 7035701001486220012.

Device vendor: USB.
Device name: Disk 2.0
Device revision: 0200.

Manufacturer: Vendorco.
Product model: Productcode.
Product revision: 2.00

Controller vendor: Firstchip.
Controller part-number: FC1179.
Flash ID code: 453C98B3766b - SanDisk - 1CE/Single channel [TLC] -> Total capacity = 32 GB.

Tools on web: FC1179-数码之家_电路图/原理图/量产工具/维修手册/原创软件

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16 GB USB belleğe Custom Windows 10 ISO'su yazarken flash bellek elimde kaldı. Tekrar bilgisayara takında no Media diyor. Dedim acaba kurtarabilir miyim belki sadece ROM'u gitmiştir. Chipgeniustan USB'nin VID: Pıd: Bilgilerine ulaştım. 16 GB aşağıda Chipgeniusun sonuçlarını ekliyorum.
Description: [D:]USB mass Storage device(vendorco productcode)
Device type: Mass Storage device.

Protocal version: USB 2.00
Current Speed: High Speed.
Max current: 100ma.

USB device ID: VID = 346D pıd = 5678.
Serial number: 7035701001486220012.

Device vendor: USB.
Device name: Disk 2.0
Device revision: 0200.

Manufacturer: Vendorco.
Product model: Productcode.
Product revision: 2.00

Controller vendor: Firstchip.
Controller part-number: FC1179.
Flash ID code: 453C98B3766b - SanDisk - 1CE/Single channel [TLC] -> Total capacity = 32 GB.

Tools on web: FC1179-数码之家_电路图/原理图/量产工具/维修手册/原创软件

Disk yönetiminde gözüküyor mu?

Hayır.
Gözükmüyor CMD'den diski cleanlemek gibi seçenekeler de çalışmadı.

Böyle durumlarda ben telefona bağlıyorum ve telefona "Bu disk bozuk." Tarzı bir bildirim geliyor. Oradan biçimlendirip çözüyorum. OTG kablonuz varsa deneyin.

Böyle durumlarda ben telefona bağlıyorum ve telefona "Bu disk bozuk." Tarzı bir bildirim geliyor. Oradan biçimlendirip çözüyorum. OTG kablonuz varsa deneyin.
Anlatamadım sanırım cihaz medya olarak gözükmüyor cdrom gibi gözüküyor.Yani telefon da görmicek cihazı.

Aslında merak ettiğim elimdekine uygun firmware driver nerden bulabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı