"No OS installed! Are you sure you wish to Power off?" Hatası

Buradan indirin. Tıkladığınız zaman indirme başlar.

TWRP sürümünüz nedir?

Hocam bir de internettekilerin çoğunun yaptığı model Galaxy Tab 3 Lite TM-113 fakat benimki 110 113'e olan şey benimkinede olur mu hocam?

Buradan indirin. Tıkladığınız zaman indirme başlar.

TWRP sürümünüz nedir?
2.7.0.1

Hocam bu rehberimi uygulayın.

TWRP hâlâ yüklüyse neden stock ROM kursun?

Olay o değil. Tableti niye çöpe atacak? Custom ROM atma işini yapamadıysa gidip stock ROM kurup tekrardan kullanabilir en azından.

Odin programı ile bu TWRP dosyasını yazdırın. MD5 ile biteni kurun.
@IshowSpeedCiyim
Kuracağınız ROM'un linkini atabilir misiniz?

Olay o değil. Tableti niye çöpe atacak? Custom ROM atma işini yapamadıysa gidip stock ROM kurup tekrardan kullanabilir en azından.

Ben çöpe atsın diye bir şey demedim. Bilgisayardan ROM dosyasını atarak Custom ROM kullanacak.

Hocam driverları kurdum fakat gene içine erişim yok çünkü erişeceğim bir dosya yok ne yapacağım?

Bilgisayardan ekran görüntüsü alıp buraya atabilir misiniz?

@IshowSpeedCiyim

Ben çöpe atsın diye bir şey demedim. Bilgisayardan ROM dosyasını atarak Custom ROM kullanacak.

İşte siz demediniz de konu sahibi demiş. Ben de öyle bir şeye gerek yok en basitinden tekrar orijinal roma dönersiniz dedim.

@IshowSpeedCiyim

hocam nasıl bir ekran görüntüsü yani neyin görüntüsü çünkü kablo ile bağladığımda hiç birşey çıkmıyor 😂

Bilgisayara tableti takıp diskleri gördüğümüz kısım var ya, oranın resmini atın.
Böyle hocam hiç birşey çıkmıyor

@IshowSpeedCiyim

Bu siteden buldum hocam [ROM] [7.1.2] [UNOFFICIAL] LineageOS 14.1 [2020/06/16]

@IshowSpeedCiyim

Hocam attığınız siteden dosyaları indirdim ikisini de şimdi tableti download moduna aldım kablomu taktım ne yapmam gerekiyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-13_132518755.png
    resim_2022-07-13_132518755.png
    80,8 KB · Görüntüleme: 25
Böyle hocam hiçbir şey çıkmıyor

Bu siteden buldum hocam [ROM] [7.1.2] [UNOFFICIAL] LineageOS 14.1 [2020/06/16]

Hocam attığınız siteden dosyaları indirdim ikisini de şimdi tableti download moduna aldım kablomu taktım ne yapmam gerekiyor.

Hocam hiç uğraşmayalım. Çünkü bu ROM dosyası sizin tabletiniz için değil. Sizin tabletiniz için yapılmış ROM'lar da sonradan bırakılmış. Yani geliştirici projeden vaz geçmiş. Stock ROM kuralım sizin için güzeli o olur.

Hocam hiç uğraşmayalım. Çünkü bu ROM dosyası sizin tabletiniz için değil. Sizin tabletiniz için yapılmış ROM'lar da sonradan bırakılmış. Yani geliştirici projeden vaz geçmiş. Stock ROM kuralım sizin için güzeli o olur.
Hocam sürüm yükseltiyor mu? Sadece sürüm yükseltmek değilde hem güzel bi görünüm sağlıyor hemde hızlandırıyor tableti ondan istiyorum.

Hocam sürüm yükseltiyor mu? Sadece sürüm yükseltmek değilde hem güzel bi görünüm sağlıyor hemde hızlandırıyor tableti ondan istiyorum.
Hocam discord varsa ordan devam edelim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı