No Signal hatası

yusufturkes

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Stok kontrol uzmanı
No Signal hatası alıyordum ve internette yazan çözümlerin hiçbiri fayda sağlamadı. Bilgisayarcı çağırdım yapamadı. Ben de bütün parçaları garantiye verdim ve AMD, işlemcimi direkt olarak yenisi ile değiştirdi. Aslında ben işlemcide sorun olduğunu düşünmüyordum, sorun olduğundan dolayı mı değiştirdiler bilmiyorum fakat yine de teşekkürler AMD :D

Başka monitörde denedin mi? Ya da açılırken Windows logosundan sonra mı no Signal hatası veriyor? Eğer öyleyse ekran kartın arızalı olabilir, benim başıma da gelmişti başka bir kart takınca hata çözüldü. Denemekten zarar gelmez. Ha bir de eğer monitörün eskiyse Hz'sinin desteklemediği bir oyunu açtıysan eğer o hatayı da alabilirsin, çözüm hard diskini başka bir PC'ye bağlayıp sıfırla olmazsa monitör değiştir.

Başka monitörde denedin mi? Ya da açılırken Windows logosundan sonra mı no Signal hatası veriyor? Eğer öyleyse ekran kartın arızalı olabilir, benim başıma da gelmişti başka bir kart takınca hata çözüldü. Denemekten zarar gelmez. Ha bir de eğer monitörün eskiyse Hz'sinin desteklemediği bir oyunu açtıysan eğer o hatayı da alabilirsin, çözüm hard diskini başka bir PC'ye bağlayıp sıfırla olmazsa monitör değiştir.

Monitör eski modellerden değil yeni almıştım, iyide çalışıyordu. Zaten ekran kartını da garantiye verdim. Bakalım o da belli olur 1,2 haftaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı