No Signal sorunu

Kedito

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Adata XPG 2x8 GB DDR4 3000 Mhz.
SSD veya HDD modeli
Samsung EVO 860 250 GB
Ekran kartı
Sapphire Pulse RX 5500 XT 4 GB
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
Ryzen 5 2600
Arkadaşlar merhaba, oyun oynarken bazen no Signal sorunu yaşıyorum bilgisayar çalışmaya devam ediyor ama ses veya herhangi bir tepki olmuyor. Kapatıp açınca 1 uzun 3 kısa bip sesi veriyor anakart sonrasında ekran kartı RAM'ler ve BIOS pilini söküp takınca açılıyor ama ekran kartı driver silinmiş oluyor tekrar indirip yüklemem gerekiyor bu sorunun kaynağı tam olarak nedir? Ek olarak kısa bilgi vereyim sistemde herhangi bir ısınma kasma donma gibi şeyler yok gayet stabil çalışırken yaşıyorum bu durumu. En çok da Driver'ın neden silindiğini merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim 🙏

Denediğim yöntemler: Kablo kontrolü - komple temizlik baştan söküp geri toplamak - uzay montaj hiçbiri işe yaramadı maalesef kısa vadede tekrarlıyor sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü silmesi ve No signal sorunları için; temiz sistem kurulumu yapıp denediniz mi? Denemediyseniz Windows'u temiz kurulum ile tekrar kurup deneyin.

Sürücüyü silmesi ve no Signal sorunları için; temiz sistem kurulumu yapıp denediniz mi? Denemediyseniz Windows'u temiz kurulum ile tekrar kurup deneyin.

Bu sorun aslında geçen sene yazdan beri var ben 3 ay önce yeni format atmıştım sorun geçti sanmıştım ama son 1 aydır tekrar başladı haftada 1 kere falan yaşıyorum sorunu oyun oynarken ama yakın zamanda tekrar format atacağım.

Bu sorun aslında geçen sene yazdan beri var ben 3 ay önce yeni format atmıştım sorun geçti sanmıştım ama son 1 aydır tekrar başladı haftada 1 kere falan yaşıyorum sorunu oyun oynarken ama yakın zamanda tekrar format atacağım.
Temiz kurulum yaparken başka bir ISO ile kurulum yapmayı deneyin. Sürücülerinizi ve Windows'u güncelleyip tekrar bakmanızı tavsiye ederim. Gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim.:)

Yeni konular

Geri
Yukarı