Çözüm No Tables Found - Windows 8 Şifre Kırma Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar maalesef 4. ve 7. adımdaki diskler bilgisayardan bilgisayara değiştiği için burdan yapabilecek pek bişi yok. Orada bulunan dosyaları kendiniz bulmanız gerekli. Diğer adımlar aynı.

Vista free dosyalarını bulmak için media dan sonra gelen yazı herkes için farklı oluyor onu bulamazsan gelmez my documents var masaüstünde ordan bul o yolu kopyala yapıştır oraya

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. genelde ben forumlardan işimi görür teşekkür felan etmeden cıkar giderim biraz ucundan bu işe girince teşekkürün ne kadar önemli oldugunu anladım. recep ve ekibine teşekkür ederim.

bende tables not found yazıyordu bu hatayı masaüstünde ki launcher den search'ı seçerek düzelttim.
daha sonra kullanıcı adını bulup şifreyi bulmamaya başladı bunu da vista free yi aktif ederek çözdüm . adım adım yazacak olursak
1.launcher'i aç
2.search'ın üstünde iken entera bas kullanıcıyı bulsun.
3.vista freeyi ekle.( kodu "/media/UUI/tables/vista_proba_free" yazarak yapamıyorsanız gözat penceresinden klasörü kendiniz bulunuz bende kendim buldum.)
4. crack' e bas 5 dakika bekle.

*işlemi yaptıgım bilgisayar asus marka bi laptoptu. notebook mudur nedir şu tablet kadar olan pc lerden :)
** "/media/UUI/tables/vista_proba_free" koddaki "UUI" Yazan yer flash diskin adı diye düşünüyorum flasha basit bi isim koyun bu işlemi yaparken ve ne olur ne olmaz flash isimlerini koyarken türkçe karakter kullanmamaya özen göstermenizi tavsiye ederim. cünkü aynı işlemi yapıp farklı sonuc almak bana pek mantıklı gelmiyor :D
umarım kendimi işinize yarar şekilde ifade edebilmişimdir. iyi çalışmalar arkadaşlar :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı