Windows 8 Şifre Kırma

Güvenli moda girmek için Shift'i basılı tutarken yeniden başlat'a tıklayacaksın. Sorun gider-Gelişmiş seçenekler - başlangıç ayarları yolunu izle. Yeniden başlata tıkla. Güvenli mod için F4'e bas. Bu arada şimdi kullanıcı şifresi olan laptobumda deniyorum. Güvenli moda girmek için şifre istiyor.

Güvenli moda girmek için Shift'i basılı tutarken yeniden başlat'a tıklayacaksın. Sorun gider-Gelişmiş seçenekler - başlangıç ayarları yolunu izle. Yeniden başlata tıkla. Güvenli mod için F4'e bas. Bu arada şimdi kullanıcı şifresi olan laptobumda deniyorum. Güvenli moda girmek için şifre istiyor.

Anlaşılan ortada bir farklılık var, denediğimiz bilgisayarlar arasında. Ama nedir bende anlayamadım. Bende dediğim şekilde girebiliyorum.

http://downloads.sourceforge.net/pr...cd-3.6.0.iso?r=&ts=1376395584&use_mirror=garr

Buradaki .iso dosyasını indirip Unetbootin ile USB bellekten boot edilebilecek hale getirin. Bu araç ile şifresinizi kırabilirsiniz.

Programı indirip dediğiniz gibi UNetbootin kullanarak USB belleğime yazdırdım ve boot ettim. Fakat boot edilen programın içeriği karışık geldi ve Windows 8 kullanıcı şifresini kırmak için gerekli olan komutları bilmiyorum, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Şifre koyup unutan akrabalara da hastayım. Bende de var. Böylelerine eziyet çektirmeye bayılırım. Geri zekalı mısın kardeşim, madem şifre koyuyorsun bilindik bişey ko da hatırla. BIOS'a şifre koyarlar falan. Lan FBI mısın CIA misin sana ne BIOS şifresinden. Sonra yana yakına dolaşırlar nasıl kırıcam diye...

Bi de Folderlock kullanıcıları var ki...

Programı indirip dediğiniz gibi UNetbootin kullanarak USB belleğime yazdırdım ve boot ettim. Fakat boot edilen programın içeriği karışık geldi ve Windows 8 kullanıcı şifresini kırmak için gerekli olan komutları bilmiyorum, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Komuta falan gerek yok. Açar açmaz başlıyor zaten kırmaya.

Recep hocam, öncelikle kolay gelsin. Opencrack açıyorum ben ama "no tables found" diyor. Bu tablo hatasını nasıl giderebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu sadece windows 8 mi kırıyor yoksa tüm windows sürümlerinde işe yarıyor mu?
Benim tanıdıklarım da soruyor bazen de şifresini unuttum diye :)

Konu windows 8 için ve arada sırada da olsa gerek olduğu için cevap yazdım aslında. Wüm windows sürümlerinde oluyor mu diye? :/

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı