Node.JS module_not_fount hatası

0.0_lucas

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci; i7 12700K
RAM; Kingston Fury Beast 32 GB 3200 MHz DDR4 CL16
Ana Kart; ASUS B660M - E D4 3600MHz
Ekran Kartı; RX6750XT 12GB
Sıvı Soğutucu; MSI MAG CORELIQUID P360 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu
Meslek
Meslek Lisesi Yazılım Öğrencisi
Arkadaşlar sabahtan beri aynı hatayı alıyorum, node.js yi sildim V14, V16, V20, V21 hepsini denedim ama yine aynı hata veriyor. JavaScript dersine gireceğim modül bulunamadı deyip duruyor, test edemiyorum kodu.

1700175506019.png

Eğer bir npm paketi kullanıyorsanız onu silin

Kod:
$ npm uninstall <package_name>

eğer işe yaramazsa npm önbelleğini de temizleyin

Kod:
$ npm cache clean --force

Kod:
$ npm cache verify

Hayırlı forumlar!

interval.js dosyasının JavaScriptDersler klasörünün hemen içinde olduğuna emin misiniz? Örnek olarak bir klasör daha içeride bir konumdaysa mesela aşağıdaki gibi çalıştırırdık.
Bash:
node ./kodlarim/interval.js

interval.js dosyası hangi klasörde
Demek istediğini anladım az önce bakınca da fark ettim interval.js yi JavaScriptDersleri Dosyasında bulamamış ki onun içinde başka bir dosya daha var onun içinde peki nasıl düzelteceğim? Evet intrval ı JavaScriptDersleri çıkarmam gerek ama çıkarmadan nasıl yapacağım?

Demek istediğini anladım az önce bakınca da fark ettim interval.js yi javascriptdersleri dosyasında bulamamış ki onun içinde başka bir dosya daha var onun içinde peki nasıl düzelteceğim? Evet intrval ı javascriptdersleri çıkarmam gerek ama çıkarmadan nasıl yapacağım?

cd <dosyaadı> yazıp dizine gidin (interval.js'nin olduğu dizin olacak). Daha sonra node interval.js yazıp çalıştırın.

cd <dosyaadı> yazıp dizine gidin (interval.js'nin olduğu dizin olacak). Daha sonra node interval.js yazıp çalıştırın.

CD javascriptdersleri sonra CD temel-JS yapacağım anladım sağ ol.

Geri
Yukarı